Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wifipremiumbox+ vs TV Samsung UE50HU6900 = opóźnienie dźwięku

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Nie otrzymałem żadnej pomocy.
    Mzazrcind666 masz jakiś pomysł co moglibyśmy zrobić?
    Pani Aleksandro, czy może Pani nas poinformować jakie kroki Pani podjęła aby rozwiązać nasz problem?
    Czekamy...

Komentarz

Szanowny Sławku ja tu już niestety "czekam" od marca kiedy przedłużyłem umowę, po drodze rozmawiałem chyba z 10x z infolinią i napisałem wniosek o bezpłatną wymianę dekodera na inny oraz 4 odwołania od jego negatywnej decyzji i nic.

Tracę nadzieję.

Pani Aleksandra też obiecała pomoc jak widzisz w treści korespondencji ale mijają tygodnie i nadal nic. Spójrz na datę pytania o wersję oprogramowania Tv oraz na aktualną.

Obym się mylił;)).

Pozdrawiam

Komentarz

Witam,

Pani Aleksandro dziś dekoder musiałem wyłączyć x5 aby móc jakkolwiek oglądać programy - niestety aż tak bardzo fonia rozjeżdżała się z obrazem. Proszę Nas zrozumieć i zaproponować jakąś propozycję rozwiązania problemu.

Pozdrawiam

Komentarz

Drodzy, weryfikujemy tę sprawę. Proszę jeszcze o informacje czy inne urządzenia (DVD, czy inny odtwarzacz filmów) podłączone do TV nie maja takich problemów?
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam,

Pani Aleksandro mam podłączoną pod Tv konsolę Xbox One i wszystko jest w najlepszym porządku. Wcześniej na tym samym kablu HDMI miałem podłączone inne dekodery nc+ (Box+ i Wifibox +) i nie było żadnego problemu.

Zresztą skoro na tym samym zestawie (Tv + dekoder) ma również identyczne problemy i kolega Sławek znaczy że to kwestia leży po stronie Wifipremiumbox +.

Pani Aleksandro mija około pół roku jak sygnalizuję Państwu omawiany problem techniczny na wszystkie mi znane sposoby i proszę wybaczyć pytanie ale co tu dalej weryfikować???

Proszę Pani Aleksandro o pilną informację jak możemy ten problem rozwiązać, idealnie byłoby wymienić dekoder na inny (innego typu).

Pozdrawiam

Komentarz

Mam taki sam objaw

Komentarz

Witam,

Pani Aleksandro 12! dni od Pani ostatniego wpisu, prosimy o wytyczne i pomoc.

Pozdrawiam

Komentarz

Wasze zgłoszenia są nadal weryfikowane. Poinformujemy Was niezwłocznie o dostępnych rozwiązaniach po otrzymaniu informacji z Działu Technicznego. Proszę o cierpliwość.
                  Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                  Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Aby naprawić opóźnienie między obrazem i dźwiękiem w telewizorze, po prostu wykonaj następujące czynności:

1. Naciśnij przycisk Menu na pilocie telewizora.

2.Używając klawiszy nawigacyjnych, na ekranie przejdź do Ustawień i naciśnij OK.

3.Przejdź do Dźwięk -> Ustawienia eksperta/zaawansowane i naciśnij OK.

4.Wybierz Opóźnienie dźwięku i naciśnij OK.

5.Teraz wybierz wartość z zakresu od 0 do 300 ms, aż do rozstrzygnięcia opóźnienia między obrazem i dźwiękiem.

Jeśli nadal występują opóźnienia dźwiękowe, sprawdź wersję oprogramowania układowego i zainstaluj niezbędne aktualizacje i postępuj zgodnie z powyższymi instrukcjami. Należy dodać, iż błąd nie leży w oprogramowaniu dekodera nc+ a w wybranych modelach telewizorów Samsung.

Komentarz

Dobry wieczór,

Moniko dziękuję, zatem nadal czekamy. Pytanie jak długo może to jeszcze potrwać?

Ps Ipotaczek dziękuję również aczkolwiek już dawno próbowałem zmiany ustawień w opcjach tv i nie przyniosło to żadnego efektu. W temacie Twojej sugestii odnośnie tego że to wina samego tv pozwolę się sobie nie zgodzić - tak jak już pisałem wcześniej zarówno Box+ jak i Wifibox+ a aktualnie Xbox One nie zgłaszają i nie zgłaszały żadnych tego typu problemów.

Pozdrawam

Komentarz

@mzazrcind666 Dokładnie. Kilka innych tunerów przetestowane i na żadnym nie "rozjeżdżał" się dźwięk.
                        Ostatni raz edytowany przez Jarzabek; 2018-09-27, 13:44.

Komentarz

Admini ponawiamy zatem prośbę o pomoc.

Komentarz

Widzę, że admini mają nas..... Zmień źródło na HDMI2/DVI i powyłączaj w tv w sekcji dźwięk, wszystkie "ulepszenia". Już 6 godz testu i synchronizacja jest OK!!!!! TV/dźwięk/dodatkowe ustawienia/kom.dolby digital- line
                            Ostatni raz edytowany przez Jarzabek; 2018-09-30, 16:13.

Komentarz

Kolego Jarzabek prośba, potwierdź mi proszę czy rzeczywiście udało się pozbyć problemu.

Ps Czy zmieniłeś tylko kom.dolby digital na linę czy coś jeszcze? Prośba tu również o szczegóły...jeśli oczywiście podziałało.

Pozdrawiam

Komentarz

Nie chce nic gadać, ale chyba trafiłem Wywaliłem konfigurację pilota uniwersalnego tv z dekoderem. Kabel podpięty pod HDMI1. W TV nic z ustawieniami dźwięku nie robiłem. Śmiga już kilka ładnych godz Ok

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+