Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Tryb czuwania + VOD

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Tryb czuwania + VOD

Witam Wszystkich

Czy ma ktoś podobny problem że po naciśnięciu przycisku na pilocie żeby przełączył się w tryb czuwania to tylko dioda na dekoderze gaśnie a dekoder chodzi tak samo jak przed wyłączeniem (dysk ciągle chodzi a pobór mocy jest identyczny). Chciałbym dodać że nie mam zaplanowanego nagrywania ani innych rzeczy. Dopiero po jakiś paru godzinach przejdzie w prawdziwy tryb czuwania że dysk przestaje pracować i pobór mocy spada.Ale znów za kilka godzin się włącza i tak w kółko. Tak więc nie wiem po co jest ten tryb czuwania jak i tak praktycznie nie działa. Przy okazji pytanie do użytkowników lub administratorów : Ile oficjalnie dekoder 4k pobiera energii w trybie czuwania normalnym. Nigdzie tego w instrukcji nie ma (jest tylko w trybie maksymalnym <0.5W) a zgodnie z UE i UKE powinien być podany pobór mocy w trybie czuwania normalnym (bo taki jest tryb domyślny po włączeniu dekodera).

Drugie pytanie dotyczy VOD.
    Jak można wyłączyć automatyczne pobieranie VOD na dekoder. Nie korzystam z VOD więc nie ma potrzeby aby dekoder cały czas ściągał na dysk. Poza tym nie wiem co ściąga a co automatycznie usuwa z dysku więc jak będęchciał coś sobie obejrzeć z VOD a tego nie będzie na dysku to i tak będzie konieczny streaming.

W regulaminie (Szczegółowe Warunki korzystania ze Sprzętu – typ 4K UltraBOX+ z dnia 7.11.2017 r. ; Rozdział II. Zasady korzystania ze Sprzętu – typ 4K UltraBOX+) w punkcie 14 jest napisane :

" Abonent przyjmuje do wiadomości i akceptuje, iż część przestrzeni dysku twardego znajdującego się w Sprzęcie – typ 4K UltraBOX+ z funkcją nagrywania jest technicznie zarezerwowana do wyłącznego użytku Dostawcy usług w celu świadczenia dodatkowych usług dla Abonenta. "

Czyli VOD to jest dodatkowa usługa dla abonenta z której powinno dać się zrezygnować.

Pozdrawiam
    Martin
Pracuję...
X
nc+