Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwne objawy po aktualizacji ...włączanie sie dekodera

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dziwne objawy po aktualizacji ...włączanie sie dekodera

Witam
    Jestem nowym użytkownikiem dekodera 4 K czy to normalne ze dekoder kilka razu dziennie sie samoczynnie uruchamia a z nim telewizor
    szuka aktualizacji i wyłącza sie po kilku minutach ...nawet jak jest wyłaczony

Mam rozumiec ze dekoder nie wspiera trybu HDR i dla tego wyprane sa kolory
    Miałem poprzedni dekoder Turbo dekoder i nic takiego nie było

Raz na kilka właczeń wciaga ponownie liste programów ....

Te anomalie to chyba nie sa normalne....chyba ze jest opentany przez demony

Dekoder wspiera hlg hdr,kolory sa wyprane przy rozdzialce 2160p, dlatego mam dekoder ustawiony na 1080 a moj tv skaluje obraz w gore.

Komentarz

Mam tak samo dla mnie jest to nie normalne.
      Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
      abonent od 25-10-2006
      ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Podłaczałem TV samsung i LG a takze monitor Dell wszystkie odbiorniki z HDR ta sama reakcja po wyłaczeniu opcji HDR na urządzeniach kolory wracaja to swojego normalnego stanu. Wiec to winna samego dekodera

Komentarz

Od dawna o tym pisałem,ze ten dekoder to jakas masakra jak bym wiedzial kiety go wymienialem co wiem dzisiaj to nigdy bym go nie wzioł.
          Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
          abonent od 25-10-2006
          ULTRABOX+ 4K

Komentarz

tesla2018 , wykonaj przywrócenie ustawień fabrycznych dekodera, następnie ustaw tryb oszczędzania energii na "Normalny" i sprawdź czy problem nadal występuje.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+