Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dekoder 4K nie działa

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• dekoder 4K nie działa

Witam,
    Przed chwilą wyłączył mi się dekoder i już nie chce się włączyć, nie świeci się kontrolka, ale dysk tak jak by pracował, TV informuje o braku podłączonego urządzenia, czy ktoś miał coś podobnego, i czy jest jakiś sposób by go ożywić, czy tylko zawieść go do punktu ? Sprostowanie dekoder po około 30 minutach zapiszczał i się uruchomił, co się z nim dzieje, co ciekawe wyłaczyłem i włączyłem go do prądu ale on się nie logował, nie było tej strony logowania, i uruchomiania, tylko jak się wyłaczył na danym kanale na ten się włączył?
    Ostatni raz edytowany przez tomek7545; 2018-10-15, 23:43.

U mnie te same objawy. Dioda zapalała się na parę sekund, gasła i.... koniec, zero obrazu. Wyciągałem wtyczkę z sieci na parę minut i nie pomogło... W końcu odpiąłem wszystkie wtyczki (SAT, LAN, optyk, HDMI) i ponowny restart, ale to też nie zatrybiło.

Pomogło dopiero wyciągnięcie karty i ponowne wsadzenie.

Po restarcie poszła aktualizacja 0x23.
    Ostatni raz edytowany przez kecaj77; 2018-10-16, 02:32.

Komentarz

Drodzy,
      jeżeli dekoder rozpoczął aktualizację w st-by, podczas trwania tego procesu nie można go uruchomić – nie świeci dioda, nie daje się załączyć, do momentu zakończenia.
      W tej sytuacji należy dekoder, zostawić na np. 30 minut – po pobraniu softu, dekoder uruchomi się normalnie.
      Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+