Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UltraBOX a Multiroom

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• UltraBOX a Multiroom

Mam pytanie czy na dekoderze UltraBOX działa funkcjonalność Multiroom umożliwiająca odtwarzanie na drugim dekoderze zawartości dysku?

Obecnie funkcjonalność opcji Multiroom nie umożliwia odtwarzania nagrań z dysku dekodera głównego na dekoderze dodatkowym.

Taką funkcjonalność miała usługa Multiroom Premium, która nie jest już obecnie oferowana w nc+ i jednocześnie nie jest wspierana przez dekoder 4K ultrabox+

Komentarz

To jeszcze pytanie - czy planowana jest taka funkcjonalność - uważam że jest to jedno z większych zalet Multiroom premium - u mnie działa cały czas, niestety nie mogę wymienić tylko sprzętu na bardziej nowoczesny.

Komentarz

Tak jak wcześniej wspomniałem, obecnie nc+ nie planuje wdrożenia tej usługi.

Zastąpiła ją opcja Multiroom Standard. Obecni abonenci mogą dalej z niej korzystać w ramach okresu nieoznaczonego świadczenia usługi. Niestety w przypadku awari dekodera i koniecznej wymiany, bądź też upgradu sprzętu wymiana dekodera na dekoder obsługujący Multiroom Premium nie będzie już możliwa.

Zalecam wymianę sprzętu na nowy, gdyż obecnie dekodery w usłudze Multiroom Standard oferują dostęp do usługi nc+ go TV w ramach której udostępniane są tysiące nowych pozycji.

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+