Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder 4k ultrabox

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder 4k ultrabox

Witam.
    Dekoder mam od dwóch tygodni. Na początku po podłączeniu pojawiał się mozaika na ekranie, ale był stary przewód antenowy i kabel HDMI oraz spadała jakoś sygnału ok 50%. Konfiguracja minimalna jeden kabel. Obecnie wymieniony nowy przewód antenowy oraz kabel HDMI. Po włączeniu obraz super 4k również. Obraz nie nakazywał się lekka poprawa jakości sygnału do ok 55-58%. Przez tydzień nie używany z powodu wyjazdu. Po powrocie 3 dni działał bez zakłóceń nagle znowu pojawiły się zakłócenia obrazu - pojawiają się kwadraciki efekt mozaiki. Poprawiłem jakość sygnału obecnie jest między 67-75% zależy jaki program a siłą sygnału 90-100%.
    Czy ktoś może podpowiedzieć co jeszcze mam zrobić bo tak się nie da oglądać.
    Proszę o pomoc.

ArturAxel wymień kanały na których pojawiają się zakłócenia. Podaj proszę jakie są wskazania jakości ustawień anteny, właśnie na tych kanałach. Wartość tą podaj z zakładki diagnostyka.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+