Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z odbiorem 4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z odbiorem 4k

Witam .Mam podłączony ultrabox do philipsa 55pus 7181 . Pierwsze i drugie HDMI mam ustawione na uhd.Gdy korzystam z 1 lub2 HDMI uhd obraz znika lub bardzo sniezy , dekoder blokuje się lub zawiesza nieraz nie działa niezależnie od tego jaką mam ustawioną rozdzielczość na dekoderze.Dekoder działa mi bezproblemowo tylko na wyjściu HDMI 4 mhl.Dodam , że na tym samym kablu inny tv LG za 1400 PLN sam znajduje rozdzielczość 4k i działa bez problemu.Nie wiem ,ale wg mnie problem jest po stronie tv (oprogramowanie) albo coś innego.prosze o pomoc .tv jest na gwarancji.

Gregoro nie każde wyjście HDMI obsługuje 4K. Sprawdź w specyfikacji telewizora które gniazda odpowiadają za 4K.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Wyjście HDMI 1 i 2 mam włączoną obsługę uhd i dekoder to wykrywa gdyż pokazuje mi możliwość ustawiania rozdzielczości 2160.Natomiast 3i4 HDMI nie ma takiej możliwości.Gdy na dekoderze na HDMI 1i2 ustawię rozdzielczość uhd obraz znika lub sniezy i muszę wszystko resetować i podłączyć na wyjścia 3 lub 4 HDMI i tam mam rozdzielczość max 1080 p i wszystko działa

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+