Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po przełączeniu na Canal+ Ultra HD ściemnia się obraz

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Po przełączeniu na Canal+ Ultra HD ściemnia się obraz

Jaka może być tego przyczyna? Dla porównania fotki. Widać ten defekt na pasku informacji. Tv Sony KD-55X9005C

Zależy jaki TV? Jeśli 4k z obsługą HDR to canal+ Ultra HD nadaje z HDR a TVP nie i pewnie dlatego taki efekt widzisz.
    UltraBox 4k

Komentarz

napisał(a) przemo1 Zobacz post
      Zależy jaki TV? Jeśli 4k z obsługą HDR to canal+ Ultra HD nadaje z HDR a TVP nie i pewnie dlatego taki efekt widzisz.
      Tv 4K HDR. Efekt byłby do zniesienia gdyby dało się to jeszcze rozjaśnić (ale się nie da). Mecze na Canal+ wyglądają fatalnie i jakby ze mgłą

Komentarz

U mnie jest odwrotnie mecze na canal + 4k wyglądają lepiej niż na TVP 4k .
        UltraBox 4k

Komentarz

Sony ma problem z HDR z dekodera.

Komentarz

napisał(a) zyga Zobacz post
            Sony ma problem z HDR z dekodera.
            Też już to stwierdziłem po ilości postów o tym problemie w internecie. Kontaktowałem się w tej sprawie z supportem Sony ale oni nie widzą problemu. Tv za kilka tysięcy zlotych a okazuje się że bubel

Komentarz

Ja też podawałem im linki na potwierdzenie ilości problemowych TV i wszystkie Sony. Odpowiedzi i propozycji rozwiązania problemu nie chce mi się nawet przytaczac.

Komentarz

Witam pomoże ktoś mam ten sam problem w samsungu ks7000 może ktoś pomoże obraz ciemny i zamglony kolory bladsze niz na innych kanałach
                Ostatni raz edytowany przez skb; 2019-02-13, 16:21. Powód: Dopisek

Komentarz

A czy wasze TV wspierają HLG bo ja nie to tak bedzie,mam to samo a enka nie poczuwa sie do winy.
                  Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
                  abonent od 25-10-2006
                  ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Znalazłem aktualizacje i teraz wspiera hlg hdr pokazuje się ikonka ale obraz robi się słabszy niż w sdr

Komentarz

W przypadku problemów z obrazem konieczny jest kontakt z producentem telewizora.

Komentarz

Pracuję...
                      X
                      nc+