Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dziwny komunikat dekoder 4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dziwny komunikat dekoder 4k

Witam

Chciałbym uzyskać od was informację czy spotkaliście się z takim komunikatem a mianowicie nowy dekoder 4k na niektórych kanałach pokazuje się komunikat:

"Obecnie program nie jest nadawany spróbuj ponownie później"

Po przełączaniu niekiedy wskoczy obraz niekiedy nie dekoder pobrał nową aktualizację instalacja cała ok zestaw antena 90cm lnb televes.

Czy może spotkaliście się z taką zagwostką??
    Może jakiś twardy reset jeśli jest dostępny??

napisał(a) Peyu Zobacz post
    Witam
    Chciałbym uzyskać od was informację czy spotkaliście się z takim komunikatem a mianowicie nowy dekoder 4k na niektórych kanałach pokazuje się komunikat:
    "Obecnie program nie jest nadawany spróbuj ponownie później"
    Po przełączaniu niekiedy wskoczy obraz niekiedy nie dekoder pobrał nową aktualizację instalacja cała ok zestaw antena 90cm lnb televes.
    Czy może spotkaliście się z taką zagwostką??
    Może jakiś twardy reset jeśli jest dostępny??
    Jaki masz konwerter? Ja miałem taki komunikat dopóki nie wymieniłem konwertera

Komentarz

miras1972
      Jaką instalację antenową? Unicable? Wide Band? Single / Twin? Czy masz skonfigurowaną Astrę i oglądasz kanały z tego satelity?

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
      Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
        miras1972
        Jaką instalację antenową? Unicable? Wide Band? Single / Twin? Czy masz skonfigurowaną Astrę i oglądasz kanały z tego satelity?
        Unicable. Konwerter IDLU-QUDL42-UNR2L-1PP Astra nie podłączona

Komentarz

Lnb Televes później wymieniłem na maximuma również to samo. Astra na wejściu nr 1.

Komentarz

Lnb Televes później wymieniłem na maximuma również to samo. Astra na wejściu nr 1.
            Spróbuj odłączyć kabel od Astry i skonfiguruj tylko na HotBirda. U mnie pomogło...użyj wejścia Sat1

Komentarz

Więc tak wyłączyłem astre z diseqa i jak narazie jest ok zobaczymy pobliski dniach pracy. Dzięki narazie za pomoc po weekendzie dam znać czy ok.

Komentarz

Więc tak wyłączyłem astre z diseqa i jak narazie jest ok zobaczymy pobliski dniach pracy. Dzięki narazie za pomoc po weekendzie dam znać czy ok.
                Powinno być ok. Z tego co się dowiedziałem Ultrabox ma problem gdy jest diseq i Astra. Może jakaś aktualizacja to naprawi

Komentarz

Acha najważniejsze że jest ok. Lecz nurtuje mnie zachowanie małej szachownicy z tego zestawu multiroom gdyż jest już ona po drugiej wymianie. A mianowicie prawie co dnia w nie regularnych godzinach restartuje się sama pokazuje się na wyswietlaczu boot i init. Następnie włącza się i gra lub zawiesi się. I nie można jej włączyć ani pilotem ani guzikiem z panelu pomaga odłączenie z sieci. Dekodery połączone po wi-fi ruter tplinka. Jakieś sugestie.
                  Pozdrawiam.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+