Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak HDR

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak HDR

Przy odtwarzaniu materiałów w 4k z VOD w belce informacyjnej wyświetla się jedynie informacja o obrazie 4k - brak informacji o HDR. Telewizor również nie wyświetla, że dostaje obraz z HDR. Zazwyczaj telewizor wyświetla taką informację (z tunera sat wbudowanego w TV, Amazon Video, filmów z dysku/serwera DLNA).
    Pytanie czy wyświetlany jest obraz z HDR, czy z jakiegoś powodu HDR nie działa? Jeżeli nie czy może to być wina przewodu HDMI? Telewizor to Lg Oczywiście w ustawieniach dekodera wybrana jest rozdzielczość 2160p.

jachnyc stale powiększamy bibliotekę VOD o pozycje z HDR; trwa wymiana materiałów, prosimy o cierpliwość w tym zakresie.

W ramach 4K zapraszam i gorąco polecam kolekcję nc+ 4K, w której aktualnie znajdują się filmy dokumentalne BBC Earth.
    Kolekcja na ten moment składa się z 3 serii:
    > Blue Planet II (7 odcinków)
    > Planet Earth II (6 odcinków)
    > The Hunt (7 odcinków)
    Odcinki każdej z serii będą pojawiały się na zmianę.
    Kolekcja jest dostępna bez dodatkowych opłat dla wszystkich posiadaczy dekodera 4K UltraBOX+! Nie występuje jako kolekcja Internetowa.

Przy okazji załączam plan najbliższych publikacji w ramach kolekcji nc+ 4K:

dostępne od dostępne do
    BLUE PLANET II odc. 6 2018-05-04 2018-06-06
    BLUE PLANET II odc. 7 2018-05-05 2018-06-07
    PLANETA EARTH odc. 1 2018-05-31 2018-07-01
    PLANETA EARTH odc. 2 2018-06-01 2018-07-02
    PLANETA EARTH odc. 3 2018-06-02 2018-07-03
    PLANETA EARTH odc. 4 2018-06-03 2018-07-04
    PLANETA EARTH odc. 5 2018-06-04 2018-07-05
    PLANETA EARTH odc. 6 2018-06-05 2018-07-06
    THE HUNT odc. 1 2018-06-30 2018-08-01
    Ostatni raz edytowany przez Piotr.B_nc+; 2018-06-06, 09:35.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Dziękuje za odpowiedz , oczywiście mam te pozycję które Pan wymienił na dysku , tylko żadne nie są wyświetlane w HDR .

Komentarz

U mnie planeta earth 1 i 6 działa prawidłowo z HDR tv panasonic 58ex780e
        UltraBox 4k

Komentarz

napisał(a) przemo1 Zobacz post
          U mnie planeta earth 1 i 6 działa prawidłowo z HDR tv panasonic 58ex780e

U mnie również te dwa odcinki posiadają HDR. Sony xe9305.

Komentarz

Witam,
            Jak to widzicie,że jest HDR? TV daje info przy odtwarzaniu materiałów,czy też mamy informację na dekoderze?
            U mnie dekoder dopiero jeden dzień w domu i kolekcja pobiera się stopniowo.

Mam jeden odcinek BBC, ale przy odtwarzaniu nie mam żadnej informacji o hdr.

Komentarz

Przycisk kierunku w dół.

Komentarz

Podczas odtwarzania?
                Mam tylko info 4K, bez informacji o HDR. Dzisiaj spróbuję na innym kablu hdmi.

Mam wrażenie,że zwykły obraz na kanałach HD jest zdecydowanie lepszy na tym dekoderze.

Komentarz

Na belce informacyjnej odtwarzanego programu(filmu) obok znaku 4k jest znak HDR .Mój Tv przełącza się w tryb HDR z informacją w lewym górnym rogu ekranu.
                  UltraBox 4k

Komentarz

No właśnie tak nie mam. Jaki tv?

Komentarz

Przecież napisał wyżej, że panasonic 58ex780e.

Komentarz

Nie zauważyłem.
                        Na 55mu6402 nie identyfikuje hdr.

Komentarz

Jeżeli na pasku informacyjnym programu (tak jak na zdjęciu) nie masz ikonki HDR to telewizor też nie zidentyfikuje HDR.
                          Ja na Sonym mam tak samo - HDR pokazuje mi na tym pasku jak i na pasku telewizora.

Komentarz

Może po prostu ten film nie jest z hdr. Poczekam,aż "dociągnie" resztę kolekcji i sprawdzę.

Komentarz

No i kolekcja 4K NC+ zniknęła u mnie całkowicie z dekodera...

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+