Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana dekodera na 4K w czasie trwania umowy.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wymiana dekodera na 4K w czasie trwania umowy.

Witam dzisiaj z ciekawości zadzwoniłem do BOK i dostałem informację że mogę wymienić dekoder na 4k.Koszt 15zl/miesiąc + 99zl aktywacja.Dodam że posiadam Multiroom.Obecnie mam mediabox.Umowe przedłużyłem w marcu na 12m super premium.w sprawie wymiany mam kontaktować się z punktem serwisowym.Zadzwonie i dopytam.

SLODKIBARTEKS,
    zachęcam do odwiedzenia Punku Serwisowego, tam dopełnisz wszelkich formalności.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Czy dekoder 4k będzie działał z multiroomem cameleon???

Komentarz

Dołączam się do pytania. Multiroom na Cameleonach. Czy jeden z dekoderów można wymienić na 4K?

Komentarz

Zero odpowiedzi? Abonent z multiroomem po Cyfrze+, 2x Box+/HD SAGEMCOM DSI83 + 2x karta Cameleon, chce oglądać MŚ w 4K. nc+ da mu taką możliwość? Może wymienić jeden dekoder na 4K? Może wymienić cały multiroom? Czy nie ma szans na MŚ w 4K dla takiego abonenta?

Komentarz

Drodzy, w Multiroom jeszcze z oferty Cyfra+ nie mam możliwości wymiany dekodera na ULTRABOX 4K. Otrzymanie takiego dekodera wiąże się z przejściem na inny typ usługi Multiroom, w której karty są sparowane z dekoderami, a same dekodery poza podłączeniem do anteny muszą się komunikować w jednej sieci Ethernet. Szczegółowe informacje można uzyskać w punkcie serwisowym lub Salonie nc+.
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Czemu usuneliście mój post na temat Waszej polityki PRAWDA W OCZY KOLE!!!!!! Jeszce raz powtarzam jakbyście takie cyrki robili na zachodzie to byście dawno z torbami poszli

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
                Drodzy, w Multiroom jeszcze z oferty Cyfra+ nie mam możliwości wymiany dekodera na ULTRABOX 4K.
                To może najwyższa pora by tęgie głowy w nc+ stworzyły taką możliwość? Z roku na rok tracicie prawa. Konkurencja je zyskuje. Jest internet. Ludzie już nie siedzą i z zapartym tchem wpatrują się w paczkę Canal+. To że w multiroomie po Cyfrze+ nie można wymienić jednego dekodera na 4K czy moduł 4K to tylko widzimisię jakiegoś człowieka z nc+. Tu nie chodzi o żadne zabezpieczenia czy ochronę kontentu, praw. Gdyby o to chodziło to już dawno byście wymienili karty Cameleon na Cayman.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+