Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

ULTRA HD DEEP COLOR a dekoder 4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• ULTRA HD DEEP COLOR a dekoder 4k

mam problem po włączeniu opcji ULTRA DEEP COLOR w tv LG. obraz zanika(miga).Dodam, że kabelek nowy high speed ethernet, rozdzielczość pna dekoderze 4k prawidłowa
    ma ktos podobny problem?

pozdrawiam

Ja posiadam tv lg i funkcja ultra deep color dziala bez problemu.

Komentarz

napisał(a) Defjam Zobacz post
      Ja posiadam tv lg i funkcja ultra deep color dziala bez problemu.
      U mnie też nie ma problemów , tzn . są , tv nie wyświetla mi HDR na kolekcji Vod w 4k . @Defjan a jak jest u Ciebie z tym Hdr ?

Komentarz

dziki2011 , czy dekoder jest dołączony bezpośrednio do TV, czy też przez jakieś urządzenie zewnętrzne (kino domowe)?
        Jeśli jest testowo podłącz bezpośrednio i sprawdź czy problem nadal występuje.
        W razie konieczności sugeruje sprawdzenie pozostałych wejść HDMi w TV oraz ewentualnie sprawdzenie z innym kablem HDMI.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

U mnie też funkcja Ultra hd deep color na LG działa prawidłowo.Dostępna ona jest tylko na wejściu HDMI 1.

Komentarz

Sorry że trochę nie na temat ale który program według Was nadaje/oferuje najlepszą jakość video a który najlepszą jakość audio
            posiadam pakiet comfort+ +4K i po 2 dniach oglądania zauważyłem że TVP HD potrafi zapodać obraz żyletę ale tylko czasami.

Komentarz

napisał(a) jachnyc Zobacz post

U mnie też nie ma problemów , tzn . są , tv nie wyświetla mi HDR na kolekcji Vod w 4k . @Defjan a jak jest u Ciebie z tym Hdr ?
              Wczoraj ogladalem mecz na canal 4k i Hdr wlaczyl mi sie z automatu. Musialem pogrzebac w ustawieniach obrazu zeby dostosowac kolory itd. Bo strasznie jaskrawy mialem obraz. Ale tak czy siak hdr dziala bez problemu

Komentarz

Chciałbym wrócić do tematu. Mam dokładnie taki sam problem. Odbiornik LG OLED, dekoder 4k. Po włączeniu kanału z zawartością 4K telewizor samodzielnie przełącza się w tryb HDR, który u mnie niestety nie działa. Obraz miga, znika po czym wyłącza się w ogóle. Kuriozum sytuacji polega na tym że nie mogę wyłączyć tej funkcji (tzn. prubuję, niestety po wyłączeniu telewizor włącza ja ponownie automatycznie). Kabel HDMI nowy, nic na drodze sygnału nie ma.
                Byłbym wdzięczny za podpowiedzi,

Pozdrawiam,

Komentarz

Witam. Dziś wymieniłem dekoder na 4K Ultrabox+. I niestety także po ustawieniu w telewizorze LG opcji Ultra hd deep color obraz zrywa i mruga. Kabel nowy, zgodny z 4k. Co może być ?

Komentarz

arpiotom , Rafwal
                    Obraz na kanale CANAL+ 4K Ultra HD nadawany jest z wykorzystaniem technologii HDR (w standardzie HLG). Nie wszystkie wejścia HDMI w telewizorze obsługują HDR. Sprawdźcie więc proszę czy dekodery są podłączone do właściwych gniazd w telewizorze.

Dekoder 4K UltraBOX+ powinien być połączony z telewizorem za pomocą kabla HDMI, umożliwiającego przenoszenie danych z prędkością 18 Gb/s (Premium High Speed HDMI). Złącze HDMI w telewizorze powinno spełniać standardy HDMI 2.0 (telewizory posiadają na ogół tylko jedno takie wejście).
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Telewizor obsługuje wszystkie trzy porty HDMI 2.0. Na wszystkich można ustawić Ultra hd deep color. Kabel właściwy do tej transmisji. Niestety obraz znika.

Komentarz

Mam telewizor lg uj6517model2017 z automatu zalacza sie funkcja hdmi ultra hd deep color tylko na kanale canal4k dekoder bezposrednio polaczony kabel jest ok gdzie tkwi problem???wg.lg po stronie nc+ prosze o odp. Bo ten temat opisuje od paru tygodni i xero odpowiedzi

Komentarz

@Luk1000, @arpiotom, @Rafwal
                          przełączcie proszę dekodery na kanał Canal+ 4K, następnie wejdźcie w menu dekodera, w zakładkę USTAWIENIA -> DIAGNOSTYKA -> ŁĄCZE HDMI i sprawdźcie czy w dolnej części ekranu, w punkcie Akceptowane EOTF, wyświetla się HLG. Jeśli wśród /Akceptowanych EOTF/ znajduje się HLG, napiszcie co widnieje w /Zastosowano EOTF/.

Komentarz

Witam, mam ten sam problem, wyświetla się HLG/Airb-STD-B67

Komentarz

Zastosowano EOTF
                              HLG/Arib-STD-B67
                              Problemów brak.
                              Ostatni raz edytowany przez przemo1; 2018-08-27, 19:33.
                              UltraBox 4k

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+