Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

CANAL+ 4K Ultra HD i TVP 4K

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• CANAL+ 4K Ultra HD i TVP 4K

Taaa , chcesz pooglądać ? Jak zapłacisz 99,00 .
    Ostatni raz edytowany przez porkbone; 2018-05-15, 19:23.

Po raz pierwszy będę chwalił. Wczorajsza transmisja meczu - finał PE w 4K - nie mam słów. jakość obrazu na 10+. dźwięk w dolby kosmos - miałem wrażenie jakby była osobna ścieżka była dla osoby, która komentowała przez głośniki na stadionie dla kibiców - perfekcyjna jakość i głośność. Przed meczem był program przyrodniczy i tam - to samo perfekcyjna jakość, szczegóły jak na demo w sklepach. Także Canal+ 4K polecam i pochwalam

Komentarz

Robi wrażenie. Szczególnie jak porównujesz na bieżąco z równoległą transmisją HD. Co do dźwięku to u mnie czasami się krzaczył ale myślę, że to mogła być kwestia samej realizacji. Ale jak spiker na stadionie wykrzykiwał nazwisko Griezmanna, obraz 4K, aż żal, że nie wszystkie transmisje są już w 4K

Komentarz

napisał(a) porkbone Zobacz post
        Taaa , chcesz pooglądać ? Jak zapłacisz 99,00 .
        mając pakiet canal+ lub DEKODER 4K masz za darmo ;)

Komentarz

cześć,

co wy ludzie piszecie? jakość transmisji tego meczu i żużla dzień wcześniej to jakas porażka!
          jedynie film KRUK był ok a nwet bardziej niż OK ale mecz jakość słabiutka, poziom Eleven a dzwięk komentatorów bardzo kiepski. ze stadionu owszem ale komentatorów słaby
          obraz niewyraźny blady

pozdrawiam

Komentarz

Albo źle skonfigurowany dekoder, nieodpowiedni kabel, coś z TV. Na pewno jakość zauważalnie lepsza jak w HD. To, że u Ciebie było coś nie tak to nie znaczy, że wszyscy tak mają.

Żużla widziałem tylko retransmisję i faktycznie szału nie było no ale to była pierwsza samodzielna realizacja Canal+ więc pierwsze koty za płoty.

Komentarz

konfiguracja OK bo serial Kruk bajka

Komentarz

Musisz sprawdzić ( zmienić ) albo dekoder albo kabel. Ja miałem to samo - wymieniłem w punkcie dekoder na inny i kupiłem nowy kabel 4K, HDMI 2.2. Po tych manewrach jest bajka. A wczeniej tak samo miałem - żużel blady i w jakości poniżej hd, teraz jak to powtórka była - wszystko perfekt

Komentarz

4K [ciach] bladziutkie kolory , na HD dużo lepiej
                  4K CANAL ok
                  ciekawe czemu taka różnica.
                  Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-07-09, 13:20.

Komentarz

Dlatego że oglądasz 4k [ciach] Ja oglądam TVP 4K i wszystko jest OK !
                    Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-07-09, 13:20.

Komentarz

Te twpy ctyry q do pięt nie dorasta Canalovi

Komentarz

NC+4K ultrabox+W menu ustawienia rozdzielczości telewizora brak pozycji 4K

Komentarz

napisał(a) zojdar Zobacz post
                          NC+4K ultrabox+W menu ustawienia rozdzielczości telewizora brak pozycji 4K
                          A twój TV jest w stanie wyświetlić 2160p@50?
                          Jaki to za model?
                          USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+