Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak listy programów kilku kanałów na EPG

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak listy programów kilku kanałów na EPG

Witam
    Od kilku dni na EPG lista programów kończy się dzisiaj ok. 1-2 w nocy, dotyczy to np. tvn, tvn24, tvp2, tvnStyle, tv4, ciekawostka są wszystkie canale, ale bez canal+1, resetowałem, wymusiłem aktualizację i nic. Ktoś coś wie?

Ja mam podobny problem. Ja wogóle nie mam EPG od 25 marca aż po następny tydzień. Czyli od dzisiaj.

A nastepnym razem pisz w dziale EPG+.

Komentarz

Ciekawe, wygląda jakby nowy szrotbox wyczyścił całe EPG po zmianie czasu. Cóż za zaskakująca sytuacja! Na pocieszenie przypomnę, że pierwsze nboksy też nie radziły sobie ze zmianą czasu i już po kilku próbach (czyli latach) zostało to naprawione. Więc jest nadzieja!
      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Drodzy,
        problem z EPG został już rozwiązany. Przepraszam za niedogodności.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
          Drodzy,
          problem z EPG został już rozwiązany. Przepraszam za niedogodności.
          Coś nie bardzo, bo EPG kończy mi się na wtorku.
          JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+