Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ultrabox sam się wyłącza - pomocy !

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ultrabox sam się wyłącza - pomocy !

Mam problem z dekoderem ultrabox 4k podłączonym pod tv Samsung UE65MU8002. Dekoder skonfigurowany do obsługi pilotem Samsunga.

Dekoder co jakiś czas po uruchomieniu, samoczynnie bez reguły (czasem 15 minut po włączeniu, czasem po 2-3h od włączenia) przechodzi w standby bez żadnego komunikatu/uprzedzenia.

- Dekoder wymieniony
    - Zasilacz wymieniony
    - Kabel HDMI wymieniony ( zmieniałem także gniazda hdmi w one connect - nic nie dało)
    - Przy odłączonym HDD dzieje się to samo
    - Wszystkie opcje wygaszacza ekranu, wyłączenia po x minutach bezczynności - wyłączone
    - Oprogramowanie w tv oraz dekoderze zaktualizowane do najnowszych wersji.

Co może być przyczyną takich objawów?

Znalazłeś może przyczyne ? ... u mnie to samo na samsungu mu7052 ...

Komentarz

Samsung...

Komentarz

KamilB, Proponuje wyłączyć CEC, MHL i podłączyć dekoder do złącza oznaczonego jako STB (o ile takie występuje).

Jeżeli to nie pomoże to proszę o zmianę rozdzielczości w dekoderze na 1080i lub 1080p i obserwację, czy problem dalej występuje.
        Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-05-30, 08:17.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

I co na dekoderzd 4k mam program 4k oglądać w rozdzielczości 1080p ? Heh fajne rozwiązanie ...

Komentarz

Ja już jeden wymieniłem. Wiadomo, że to chińskie badziewie się porostu przegrzewa. Całe szczęście, że nie trzeba tego kupować na własność. Spróbujcie oglądać kanał 4k i jednocześnie go nagrywać, za godzinę można jaka na nim smażyć. Umiejscowienie dysku pod decoderem wymyślił jakiś,, geniusz''. Ciepło z dysku dodatkowo nagrzewa dekoder. Ale cóż nie mój sprzęt i nie ja się tym będę martwił. Jakby co, to do wymiany i po kłopocie.

Komentarz

Mam ten sam problem. TV to LG. Po wyłączeniu dekoder po kilku kilkunastu minutach samoczynnie włącza się. Ktoś rozwiąże ten problem, bo to zwłaszcza w nocy jest irytujące.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+