Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dźwiękiem/Zakup zestawu kina domowego

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z dźwiękiem/Zakup zestawu kina domowego

Drodzy forumowicze,

Posiadam decoder UltraBOX+ 4K podłączony do telewizora Samsung UE55JS8500.

Po zakupie dekodera wystąpił problem z posiadanym przeze mnie zetawem kina domowego Samsung, przy czym już wcześniej zestaw ten sprawiał niewielkie problemy. Tym razem chodzi o to, że po wymianie dekodera na UltraBOX nie działa dźwięk 5.1. Działają jedynie prawa i lewa kolumna, do tego dźwięk co jakiś czas jest przerywany. Srednio raz na 30 sekund. Cały zestaw kina domowego podłączany jest do odtwarzacza Blue-Ray.

Obecnie zastanawiam się nad zakupem lepszego zestawu kina domowego w systemie 5.1 i pytanie czy ktokolwiek z forumowiczów spotkał się z podobnymi problemami czy jednak był to odosobniony przypadek tego konkretnego zestawu kina od Samsunga? Dodam, że kilkukrotnie odwiedził mnie monter NC+ który skonfigurował całość, wymieniony został kabel HDMI i nadal występuje ten sam problem.

Nie chciał bym aby okazało się, że to nie jest wina tego kina domowego od Samsunga i po zakupie nowego zestawu - amplituner + kolumny będę miał ten sam problem.

Z gory dzięki za informacje.

W jaki sposób masz podłączony zestaw kina domowego z dekoderem ?Zmieniałeś w menu dekodera opcję Dolby Digital na TAK ?

Komentarz

Dekoder jest podłączony do telewizora za pomocą kabla HDMI, zestaw kina domowego jest natomiast podłączony do dekodera przez kabel optyczny.

Opcja Dolby Digital jest na TAK.

Komentarz

Rozwiązałeś ten problem Redwoo? U mnie to samo. Amplituner Pioneer

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+