Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z dźwiękiem/Zakup zestawu kina domowego

Zwiń
X
 • Filtruj
 • Czas
 • Pokaż
Clear All
new posts

 • Problem z dźwiękiem/Zakup zestawu kina domowego

  Drodzy forumowicze,

  Posiadam decoder UltraBOX+ 4K podłączony do telewizora Samsung UE55JS8500.

  Po zakupie dekodera wystąpił problem z posiadanym przeze mnie zetawem kina domowego Samsung, przy czym już wcześniej zestaw ten sprawiał niewielkie problemy. Tym razem chodzi o to, że po wymianie dekodera na UltraBOX nie działa dźwięk 5.1. Działają jedynie prawa i lewa kolumna, do tego dźwięk co jakiś czas jest przerywany. Srednio raz na 30 sekund. Cały zestaw kina domowego podłączany jest do odtwarzacza Blue-Ray.

  Obecnie zastanawiam się nad zakupem lepszego zestawu kina domowego w systemie 5.1 i pytanie czy ktokolwiek z forumowiczów spotkał się z podobnymi problemami czy jednak był to odosobniony przypadek tego konkretnego zestawu kina od Samsunga? Dodam, że kilkukrotnie odwiedził mnie monter NC+ który skonfigurował całość, wymieniony został kabel HDMI i nadal występuje ten sam problem.

  Nie chciał bym aby okazało się, że to nie jest wina tego kina domowego od Samsunga i po zakupie nowego zestawu - amplituner + kolumny będę miał ten sam problem.

  Z gory dzięki za informacje.

 • #2
  W jaki sposób masz podłączony zestaw kina domowego z dekoderem ?Zmieniałeś w menu dekodera opcję Dolby Digital na TAK ?

  Komentarz


  • #3
   Dekoder jest podłączony do telewizora za pomocą kabla HDMI, zestaw kina domowego jest natomiast podłączony do dekodera przez kabel optyczny.

   Opcja Dolby Digital jest na TAK.

   Komentarz


   • #4
    Rozwiązałeś ten problem Redwoo? U mnie to samo. Amplituner Pioneer

    Komentarz

    Pracuję...
    X
    nc+