Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Brak HBO GO w dekoderze

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Brak HBO GO w dekoderze

Witam.
    Czy może mi ktoś wytłumaczyć czemu znów lepsze jest wrogiem dobrego.
    Niesiony zapałem posiadania nowego dekodera 4k udałem się do punktu NC+ i ponosząc stosowne opłaty otrzymałem nowy owoc pożądania. Po stosownych działaniach w zakresie nowego konwertera i nowej konfiguracji odpaliłem sprzęt. Po kilku dniach zauważyłem brak możliwości korzystania z HBO GO, który do tej pory był dostępny na starym dekoderze w opcji nc+ go tv w zakładce filmy. Dziś uprzejmy Pan konsultant oznajmił mi, że w tym dekoderze nie ma opcji HBO GO tylko zwykłe HBO. Musze korzystać z smart TV albo innych urządzeń mobilnych. Dlaczego nowy super wypasiony dekoder został pozbawiony tej opcji? Po co było psuć coś co świetnie działało. Wszystkie opcje wypożyczeń były w jednym miejscu? Teraz mam utrudnione zadanie bo muszę zakładać konto na stronie HBO GO i się rejestrować, a następnie wprowadzać pin żeby korzystać z opcji HBO GO na telewizorze. Czemu nikt przy wymianie dekodera nie informuje o tych super modyfikacjach?
    Czy ktoś wie coś na ten temat?
    pozdrawiam.

napisał(a) Elpodzar Zobacz post
    Witam.
    Czy może mi ktoœ wytłumaczyć czemu znów lepsze jest wrogiem dobrego.
    Niesiony zapałem posiadania nowego dekodera 4k udałem się do punktu NC+ i ponoszšc stosowne opłaty otrzymałem nowy owoc pożšdania. Po stosownych działaniach w zakresie nowego konwertera i nowej konfiguracji odpaliłem sprzęt. Po kilku dniach zauważyłem brak możliwoœci korzystania z HBO GO, który do tej pory był dostępny na starym dekoderze w opcji nc+ go tv w zakładce filmy. Dziœ uprzejmy Pan konsultant oznajmił mi, że w tym dekoderze nie ma opcji HBO GO tylko zwykłe HBO. Musze korzystać z smart TV albo innych urzšdzeń mobilnych. Dlaczego nowy super wypasiony dekoder został pozbawiony tej opcji? Po co było psuć coœ co œwietnie działało. Wszystkie opcje wypożyczeń były w jednym miejscu? Teraz mam utrudnione zadanie bo muszę zakładać konto na stronie HBO GO i się rejestrować, a następnie wprowadzać pin żeby korzystać z opcji HBO GO na telewizorze. Czemu nikt przy wymianie dekodera nie informuje o tych super modyfikacjach?
    Czy ktoœ wie coœ na ten temat?
    pozdrawiam.
    ​mogłes przed wymiana deka poczytać watki na forum to bys się dowiedział jaki to bubel wypusciła nc+, ja tam zostaję przy swoim starym dobrym turbo według mnie nie ma jak na razie niczego lepszego

Komentarz

Może wyszli z założenia, że każdy telewizor 4K jest "smart" i ma aplikację HBO GO.

Komentarz

Nie wiem jak to możliwe, ale na chwile wskoczył mi dzisiaj HBO GO, niestety po wyjściu do tv i ponownym wejściu opcja zniknęła. A już miałem nadzieję :/

Komentarz

Wyjaśniam, że w wyniku błędu aktualizacji część dekoderów 4K UltraBOX+ pobrała testową wersję aplikacji HBO GO. Aplikacja w wersji finalnej zostanie oficjalnie udostępniona użytkownikom dekoderów 4K już niebawem. Nie wymagamy od Państwa podejmowania żadnego działania, testowa wersja aplikacji HBO GO została automatycznie usunięta.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Chodzą słuchy że 28 maja albo 4 czerwca może być aktualizacja

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+