Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UltraBox+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• W moim tv są dwa wejścia obsługujące 4K , jest to wejście 2 i 3 i tak mam podłączone źródła 4K.
    Nawiązując do ustawień, posiadam odtwarzacz OPPO 203 i materiały 4K odtwarzane z niego sa ok. Natomiast
    obraz z ultraboxa w TVP lub TVP SPORT HD jest kontrastowy i dobrze nasycony ,a w TVP 4K słabszy kontrast i nasycenie ,a po przełączeniu na rozdzielczośc 2160p kontrast i nasycenie jeszcze bardziej spada. Regulacja obrazu nie jest w stanie tego skorygować .

Komentarz

• Za kanał TVP 4K odpowiada Telewizja Polska, skontaktuj się z nią w tej sprawie.

Komentarz

• W jakim celu mam się kontaktować z Telewizją Polską, umowę podpisywałem z nc+ i im płacę kasę.
        Poprostu to ich 4K na które ludzie się dali nabrać jest słabej jakości i tyle.
        Natomiast ci którzy się tą jakością zachwycają ,chyba nie widzieli prawdziwego 4K.

Komentarz

• napisał(a) Mark00 Zobacz post
          W jakim celu mam się kontaktować z Telewizją Polską, umowę podpisywałem z nc+ i im płacę kasę.
          Poprostu to ich 4K na które ludzie się dali nabrać jest słabej jakości i tyle.
          Natomiast ci którzy się tą jakością zachwycają ,chyba nie widzieli prawdziwego 4K.
          Brawo, święta racja, a z drugiej strony jak można się nabrać na ich 4K jak oni nie są w stanie puścić dobrego HD na ich kanałach premium.
          NC+ Comfort+/C+/TurboBox+/Multiroom st/ =59,90 zŁ
          Vectra - Złoty/100 Mb/s =50,00 zł

Komentarz

• Mark00
            czy wejście HDMI jest skonfigurowane zgodnie z zaleceniami SONY? Konfiguracja dostępna pod adresem:
            https://www.sony.pl/electronics/supp...icles/00141961
            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

• Wejście HDMI 2 lub 3 dedykowane do 4K i ulepszony format dokładnie jak zaleca Sony, sprawdzone na trzech różnych wysokiej jakości przewodach HDMI.

Komentarz

• Ekonomia w chwili obecnej bierze górę nad jakością , dobrej jakosci kanał 4K wymaga pasma 3 kanałów 1080p a przeca zysku z oglądalności nie będą mieli 3x większego stąd ograniczenia przepustowości i słaba jakość. Tu trzeba cisnąć całą społecznością NC+ żeby była jakość ,żeby nas nie robić w bambooko bo my nie jesteśmy ludźmi drugiej klasy jak to myślą na zachodzie.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+