Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

UltraBox+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• UltraBox+

Forum bardzo niemrawe, ale czas chyba założyć wątek o nowym dekoderze 4k UltraBox+

Od 5 dni mam dekoder ultra box 4k.Miałem chyba za stary przewód Hdmi ponieważ zacinał mi się obraz i często wyskakiwał komunikat żę tv
    nie zabepiecza przed kopiowaniem tak jak było w 2007roku(pierwsze dekodery od n).Zakupiłem dzisiaj za 115zł przewód HDMI ultra i jeszcze coś tam.
    Mam nadzieję że będzie wszystko działało tym bardziej że już w przyszłym tygodnie jest pierwsza transmisja meczy w 4 K.
    LG 42 LH5000
    n- Clear-Carbo
    CLRA MR Premium
    Holywood+HBO+n film?

Komentarz

Zwracam sie z prośbą o dodanie aplikacji HBO GO do oprogramowania dekodera ultraBOX+.

Jest to kompromitacja bo każda z firm, czy nawet bezpośrednia konkurencja w dekoderze evobox ma tą aplikacje.

Pozdrawiam

Komentarz

Popieram w całosci.
        Sharp Aquos lc-43ui7552e 4K
        abonent od 25-10-2006
        ULTRABOX+ 4K

Komentarz

Jak to ? Taki wypasiony dekoder i nie ma apki HBO Go ? Czyli jak ktoś ma wykupiony dostęp to może sobie co najwyżej na kompie oglądać ?

Komentarz

napisał(a) baanan Zobacz post
            Od 5 dni mam dekoder ultra box 4k.Miałem chyba za stary przewód Hdmi ponieważ zacinał mi się obraz i często wyskakiwał komunikat żę tv
            nie zabepiecza przed kopiowaniem tak jak było w 2007roku(pierwsze dekodery od n).Zakupiłem dzisiaj za 115zł przewód HDMI ultra i jeszcze coś tam.
            Mam nadzieję że będzie wszystko działało tym bardziej że już w przyszłym tygodnie jest pierwsza transmisja meczy w 4 K.
            Będzie Ci dalej wyskakiwał błąd HDCP , nic nie pomoże , tylko nowa aktualizacja oprogramowania na którą czekamy

Komentarz

Jaki konwerter polecacie do dekodera 4K ULTRABOX+

Komentarz

napisał(a) gratad1 Zobacz post
                Jaki konwerter polecacie do dekodera 4K ULTRABOX+
                U mnie śmiga na takim :Konwerter Inverto Quad UNICABLE +Twin

Komentarz

Jeśli mam telewizor tylko HD, stary konwerter i zwykły kabel HDMI to będę mógł na czymś takim odbierać z tego dekodera ?
                  Planuję wymianę za około 3 miesiące a kończy mi się umowa, więc wolę wybrać ten dekoder niż potem przez prawie 2 lata używać stary.

Komentarz

plseba
                    będziesz odbierał sygnał w standardowym HD, jeśli za jakoś czas zmienisz TV na 4K to zyskasz UHD.
                    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Witam,wlasnie jestem po rozmowie( nie pamietam nazwiska rozmowa okolo godziny 18:30 22/11/17 to dla info nc plus) z konsultantem na temat zakupu dekodera 4k i kilku informacji dotyczacych programow ktore sa nadawane w formacie 4K .No i zonk Pan albo mial zly dzien albo konczyl prace.Chcialem sie dowiedziec ,czy po podpisaniu umowy na 24 miesiace nagle kanaly 4k nie znikna, co dalej bedzie nadawane po skonczeniu sie umowy na Lige Mistrzow ,etc.Tlumacze czlowiekowi ze ja przeciez podpisuje umowe na 24 miesiace i chcialbym byc pewien ze nie zostane z dekoderem 4K nie majac programow w tym formacie.Konsultant w odpowiedzi ze On mi tego nie moze zagwarantowc ,i ja jestem pierwsz ktory zadaje takie pytania ,a jeszcz wyskoczyl do mnie z tekstem ze to jest poniekad tajemnica firmy i skad On ma widziec czy ja nie jestem czasem Prezesem Polsat(chcialbym).Naprawde bylem zainteresowany zakupem tego dekodera ale po tej rozmowie chyba sobie na razie odpuszcze,a mialem kilka lat t telewizje N a potem po polaczeniu rowniez NC plus , chcialem zeby Pan sobie zweryfiowal moje dane, no ale nie chcial.
                      Przepraszm ze bez polskich znakow ,
                      pozdrawiam Adam !

Komentarz

Witam.

Jak wygląda sprawa dystrybucji dekoderów do Waszych punktów? Dosyłacie je partiami czy punkt sam składa zapotrzebowanie co pewien czas? Chodzi mi oczywiście o Ultraboxa. Piszę, bo mam problem z odbiorem dekodera. Umowę przedłużyłem w poniedziałek telefonicznie. Poinformowano mnie że dekodery są na stanie we Wrocławiu w Magnolii. Udałem się tam, po czym okazało się że ich nie ma i nie wiadomo kiedy będą. Kazali do siebie dzwonić - robię to ale nikt nie odbiera telefonów. Nie uśmiecha mi się jeździć co dwa czy trzy dni i pytać o dostępność. Dodam, że w innych punktach we Wrocławiu ich też nie ma.

Gdybym wiedział że są takie problemy to zdecydowałbym się na inny model dekodera albo rozważył inne opcje odbioru telewizji - we Wrocławiu jest ich sporo.

Czy można zamówić dekoder indywidualnie? Mam też nadzieje że opłata za dekoder nie będzie naliczana do czasu jego odbioru.

Pozdrawiam, Sebastian.

Komentarz

napisał(a) lpotaczek Zobacz post
                          Zwracam sie z prośbą o dodanie aplikacji HBO GO do oprogramowania dekodera ultraBOX+.

Jest to kompromitacja bo każda z firm, czy nawet bezpośrednia konkurencja w dekoderze evobox ma tą aplikacje.

Pozdrawiam
                          Rozmawiałem w tej sprawie z konsultantem NC+, który na moje pytanie o HBO GO na dekoderze ultraBOX+ odpowiedział, że nie przewidziano obsługi tej aplikacji. Na moje pytanie dlaczego, otrzymałem odpowiedź, że tak jest "skonstruowany". Kolejne pytanie dotyczyło możliwości powtórnej wymiany dekodera na wifipremiumBOX+. Pan odpowiedział, że nie ma możliwości powrotu do niższej konfiguracji sprzętowej. Podsumowałem rozmowę stwierdzeniem, że czuję się jak bohater Kafki...o ile pan to rozumie. Konsultant powiedział, że rozumie, po czym grzecznie się pożegnał.
                          Z tej rozmowy wynikało, że są małe szanse na uzyskanie dostępu do HBO GO na nowym dekoderze NC+.
                          Pozdrawiam serdecznie.

Komentarz

donsego
                            stany magazynowe sa usupełniane na bieżąco. Staramy się aby dekodey były dostępne w każdym z punktów. Zaznaczam jednak, że ten model cieszy się dużym zainteresowaniem.

Dekododer powinie zostac dla Ciebie zamówioni i dopiero od jego odebrania, będą naliczone opłaty. Proszę o cierpliwość.
                            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Problem HDCP - kiedy będzie rozwiązany ?

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+