Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA 21/22 WRZEŚNIA turboBOX+ 0x72

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• AKTUALIZACJA OPROGRAMOWANIA 21/22 WRZEŚNIA turboBOX+ 0x72

Minionej w nocy z 21/22.09.2015 miała miejsce aktualizacja oprogramowania dla dekoderów ADB - turboBOX+

Przypomnę, że dekoder zwykle pobiera aktualizację automatycznie w trybie stand-by. Dostępność nowego oprogramowania można sprawdzić otwierając menu ustawień (klawiszem SETUP) w zakładce INSTALACJA -> AKTUALIZACJA DEKODERA.
    Podczas aktualizacji nie należy odłączać dekodera od zasilania oraz nie należy odpinać kabla (kabli) antenowego.

Sprawdzenie czy Wasz dekoder ma pobrane oprogramowanie można wykonać dwoma sposobami. Po otwarciu menu ustawień (klawiszem SETUP) w zakładce:
    1. DIAGNOSTYKA -> INFORMACJE O SYSTEMIE -- aktualna WERSJA OPROGRAMOWANIA 0x72
    2. DIAGNOSTYKA -> LOADER -- aktualny IDENTYFIKATOR OPROGRAMOWANIA rozpoczyna się od "14.1.2-"

Główne zmiany w oprogramowaniu, to:
    - możliwość zaprogramowania nagrań, aby pozostały ukryte (wyświetlenie pełnej listy nagrań wymaga podania PIN)
    - możliwość wyłączenia/włączenia trybu przesunięcia czasowego (time shift)
    - wyszukiwanie kanałów na liście kanałów, oraz w EPG
    - sprawdzanie historii zamówień transakcyjnych filmów tVOD
    - wyszukiwanie nagrań na liście nagrań
    - wyszukiwanie ulubionego kanału radiowego w usłudze RADIO+
    - zmiana domyślnego czasu po którym dekoder przechodzi w stan czuwania - dodanie opcji 3 godziny
    - zmiana ekranu powitalnego podczas uruchomienia dekodera
    - nowy wygląd ekranu do zamawiania TVOD - analogicznie jak w przypadku wifi Premiumbox+
    Ostatni raz edytowany przez nc+Ekspert; 2015-09-22, 11:52. Powód: uzupełnienie

Wersja oprogramowania to OX72

Komentarz

napisał(a) citizen Zobacz post
      Wersja oprogramowania to OX72
      Niesamowite znowu coś zwalili nie odtwarza CANAL+VOD JEST GŁOS A WIZJI BRAK jest obraz NC+GOTV Witamy w nc+goTV Proszę czekać.

Komentarz

Dekoder muli masakrycznie.

Co do nc+GO TV to narazie po 5 minutach dopiero mi się wczytało główne menu . Ikonki jakby większe są w tym nc+GO TV. Logo FilmboxLive nie ma .
        Wcześniej w nc+GOTV oznaczenie wiekowe znikało razem z paskiem z tytułem programu i posteępem czasu a teraz emitowane jest cały czas. Wielki minus. Bo jest to też w kolekcjach kanałów, które normalnie nie nadają tych śmieci (np. FOX, Paramount).
        Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2015-09-22, 10:57.

Komentarz

A czy problemy z brakiem autoryzacji dla WiFi-Box zostały rozwiązane? Ostatnio spotkałem się z dziwnym problemem 3 dekodery Multiroom (1. BOX+ IT5800, 2. Sagecom DSI83, 3. WiFi Box) i jak ten Wifi Box jako trzeci dekoder doszedł to cały multiroom przestał działać pomimo tego, że nic nie zostało zmienione w konfiguracji sieci komputerowej (WiFi Box połączony z routerem via Wi-Fi - adres IP przydzielony poprawnie).

Komentarz

napisał(a) Pawel85 Zobacz post
            Dekoder muli masakrycznie.

Co do nc+GO TV to narazie po 5 minutach dopiero mi się wczytało główne menu . Ikonki jakby większe są w tym nc+GO TV. Logo FilmboxLive nie ma .
            Wcześniej w nc+GOTV oznaczenie wiekowe znikało razem z paskiem z tytułem programu i posteępem czasu a teraz emitowane jest cały czas. Wielki minus. Bo jest to też w kolekcjach kanałów, które normalnie nie nadają tych śmieci (np. FOX, Paramount).
            Logo FilmboxLive jest, tylko inne niż było przedtem, a ikonki w istocie są trochę większe. No i faktyczie nc+Go TV dłużej się teraz wczytuje i myślałem w pierwszej chwili, że to wina mojego neta.

Dla tych, co się lubują logotypami mam info, że oprócz tych nowych Elevenów, chyba wszystkie inne zostały dodane lub zaktualizowane. Mam także wrażenie, że poprawiono błąd w EPG. Jeszcze wczoraj, jak podczas oglądania kanału sprawdzałem na nim następne pozycje, to przeskakiwało mi na aktualnie nadawaną pozycję. A teraz, jest tak jak było kiedyś, czyli nie ma tego denerwującego przeskoku.
            TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

Problem z aktualizacja

A u mnie znowu cyrk z aktualizacja.
              Najpierw dekoder probuje pobrac oprogramowanie, potem "download header not found", potem "failed", potem testing potem "trwa uruchamianie dekodera" i potem od nowa to samo

Komentarz

napisał(a) Pawrym Zobacz post
                Logo FilmboxLive jest, tylko inne niż było przedtem(...)
                U mnie nie ma. Może jeszcze sie nie wczytało .

edit: teraz mam logo Filmbox Live a nie mam logosów C+ VOD, AXN NOW, kino świat. Parodia .

Niemniej i tak nc+GOTV staje się dla mnie zbędne przez te śmieci na ekranie w postaci zółtego kwadracika z cyferką. Jedynie z HBO GO można korzystać a i tak lepiej przez smart tv bo nboxowy player to też porażka.
                Ostatni raz edytowany przez Pawel85; 2015-09-22, 12:01.

Komentarz

Mam także wrażenie, że poprawiono błąd w EPG. Jeszcze wczoraj, jak podczas oglądania kanału sprawdzałem na nim następne pozycje, to przeskakiwało mi na aktualnie nadawaną pozycję. A teraz, jest tak jak było kiedyś, czyli nie ma tego denerwującego przeskoku.
                  Nie sądziłem, że doczekam czegoś takiego, nie chce się aż wierzyć .....
                  nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

U mnie to samo co u kolegi westy.Próba pobrania oprogramowania, potem "download header not found", następnie "failed", testing potem "trwa uruchamianie dekodera" i od nowa. Cały dzień to samo nie można nic oglądać. POMOCY!!!!!!
                    TURBO

Komentarz

W miejscu numeru loadera masz znaki zapytania ?
                      U mnie w takim przypadku pomogła wymiana sprzętu.

Komentarz

napisał(a) Pawrym Zobacz post
                        Mam także wrażenie, że poprawiono błąd w EPG. Jeszcze wczoraj, jak podczas oglądania kanału sprawdzałem na nim następne pozycje, to przeskakiwało mi na aktualnie nadawaną pozycję. A teraz, jest tak jak było kiedyś, czyli nie ma tego denerwującego przeskoku.
                        A propos oglądania EPG przy użyciu klawisza INFO, to nadal nie poprawiono istotnego błędu, który wkradł się od którejś z ostatnich aktualizacji. Polega on na tym, że jeśli przeglądając opis jakiejś audycji naciśnie się o jeden raz za dużo klawisz INFO lub przez około 5 sekund nie naciśnie się żadnego klawisza, to dekoder wychodzi w ogóle z EPG. Jest to bardzo kłopotliwe gdy oglądamy EPG kanału, który różni się znacznie numerkiem od kanału oglądanego, bo po każdym takim wyjściu z EPG trzeba od nowa przewijać EPG do kanału, który nas interesuje, a potem do audycji, która nas interesuje.

Przed pojawieniem się tego błędu działało to sensownie. Naciśnięcie klawisza INFO przy przeglądaniu ostatniej strony opisu jakiejś audycji powodowało schowanie się opisu, a kolejne naciśnięcie klawisza INFO powodowało wyświetlenie pierwszej strony opisu tej audycji, na której się stoi. Teraz jeśli stoi się na audycji, której EPG się już oglądało naciśnie klawisz INFO powoduje całkowite wyjście z EPG. Nie naciśnięcie w tym stanie przez 5 sekund żadnego klawisza też powoduje wyjście z EPG. Jaki to ma sens?

Poprzednio do wyjścia z EPG służył przycisk "niebieskie n". Było to logiczne i wygodnie, zapobiegało przypadkowym wyjściom z tej funkcji.
                        Czy można liczyć na przywrócenie takiego działania tej funkcji?
                        Ostatni raz edytowany przez fan HDTV; 2015-09-24, 22:26.
                        USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Wprowadzono parę mniej lub bardziej potrzebnych rzeczy, przy okazji rozwalono nc+GO TV, a wciaż brakuje najwazniejszej funkcji. Skoro dekoder potrafi nagrywać oglądany program do timeshift i jednocześnie nagrywać inny kanał to w trybie stand-by powinna być możliwość nagrywania dwóch programów jednocześnie.

Komentarz

Dokładnie nc+go TV w Turbo kuleje i to bardzo mocno. Mam też mediaboxa i tam nc+go TV śmiga.
                            sigpic
                            nc+:
                            turbobox+ (ITI-5720SX)
                            Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
                            Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

A u mnie występuje na przemian brak sygnalu na wejsciu ANT 1 i ANT2. Po ponownym uruchomieniu dekodera jest ok ale po paru godzinach znów to się dzieje !!

szlag czlowieka moze trafic

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+