Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem z powiększeniem dysku (250GB -> 500GB)

Zwiń
Temat został zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Problem z powiększeniem dysku (250GB -> 500GB)

Trzy tygodnie temu przedłużyłem umowę. Jednym z wynegocjowanych postanowień była aktualizacji oprogramowania mojego dekodera, zwiększająca powierzchnię przeznaczoną na własne nagrania z 250 GB do 500 GB.

Niestety do dzisiaj nie udało mi się jej otrzymać. Codziennie sprawdzam status oprogramowania dekodera (diagnostyka -> informacje o systemie -> zakładka "status" - > pierwsza cyfra to 1). Z konsultantami nc+ kontaktowałem się już cztery razy. Nie pomogło uruchomienie dekodera bez karty w celu pobrania na nowo uprawnień oraz ponowne wysłanie nowej konfiguracji.

Dodam, że mam dekoder serii DGCB, zaś jakość sygnału na kanale TVP1 HD wynosi co najmniej 80%.Na ICA nc+. w zakładce „oferta” na liście posiadanych opcji dodatkowych mam pozycję „AKTYWACJA TURBOBOX+”.

Czy ktoś kiedyś w przeszłości miał podobny problem? Czy są jakieś szanse na rozwiązanie tego problemu? Bo jak już czekam 3 tydzień to tracę wiarę w techników nc+ (taki drobny problem powinien zostać rozwiązany w tydzień!)

@fajnex,
    zapraszam do kontaktu przez skrzynkę doradca - zgodnie z info z mojej sygnatury. Postaramy się pomóc.

Komentarz

Miałem podobny problem ze swoim staruszkiem. Po konsultacji z działem technicznym i zmianie konfiguracji anteny na "DiSEqC" problem rozwiązał sie od ręki. Pisze bo moze komuś tez to pomoże. Polecam.

Komentarz

Mój problem już został rozwiązany w czwartek. Po tym jak tego dnia konsultant zadzwonił do mnie w sumie trzykrotnie udało się otrzymać nową konfigurację dekodera.

Komentarz

Dziękuję za informację.
          Odpowiedź udzielona, więc wątek zamykam.

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+