Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja softu 20.11.2018

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktualizacja softu 20.11.2018

Dekoder się aktualizuje. Co zmieniono?
    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Jaki masz dekoder? Bo na pewno nie wszystkie mają aktualizację tylko jakiś konkretny model

Komentarz

Ja mam model 5720SX z serii CLRA i mój zaktualizował się ok. 7.30. Na razie nie zauważyłem żadnych zmian. Zresztą, nawet w zakładce "Nowe funkcje" figurują stare informacje. Pewnie poprawili tylko stabilność.
      TurboBox+/PVR ADB 5720SX (CLRA)

W nc+ od 6.11.2013r.

Do 31.01.2020: pakiet START+

Komentarz

na moim Turbaczu CLRA aktualizacja z 20.11.18 godz. 01:30 wersja oprogramowania 0X80 też żadnych zmian nie zauważyłem

Komentarz

Drodzy, jest to aktualizacja czysto serwisowa nie wnosząca zmian dla użytkownika.
          Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Odnośnie aktualizacji ostatniej co zauważyłem u mnie na dekoderze:
            -jak włączam dekoder wyświetla się komunikat, że na dekoderze jest mniej niż 3% miejsca na dysku
            -jak wchodzę w listę do nie mam żadnego nagrania i jest info, że wolne miejsce 100%
            -nie mogę cofnąć tego co aktualnie się nagrywa (czyli to by wskazywało, że chyba jest za mało miejsca, że nie nagrywa bieżącego materiału).
            Pytania:
            -co teraz z moimi nagraniami ?
            -co mam zrobić, żeby dekoder działał poprawnie ?
            Panasonic TX - P42GT20E
            n-box turbo CLRA/CARBO
            HDMI

Komentarz

napisał(a) pablo_9 Zobacz post
              Odnośnie aktualizacji ostatniej co zauważyłem u mnie na dekoderze:
              -jak włączam dekoder wyświetla się komunikat, że na dekoderze jest mniej niż 3% miejsca na dysku
              -jak wchodzę w listę do nie mam żadnego nagrania i jest info, że wolne miejsce 100%
              -nie mogę cofnąć tego co aktualnie się nagrywa (czyli to by wskazywało, że chyba jest za mało miejsca, że nie nagrywa bieżącego materiału).
              Pytania:
              -co teraz z moimi nagraniami ?
              -co mam zrobić, żeby dekoder działał poprawnie ?
              może dysk Ci padł bo u mnie po tej aktualizacji żadnych błędów nie zauważyłem, tak jak napisała Aleksandra_nc+ aktualizacja czysto serwisowa

Komentarz

napisał(a) scieslak Zobacz post

może dysk Ci padł bo u mnie po tej aktualizacji żadnych błędów nie zauważyłem, tak jak napisała Aleksandra_nc+ aktualizacja czysto serwisowa
                z tym dyskiem mogło tak to wyglądać, że padł ale już piszę jak się zakończył mój problem:
                - przed przywróceniem ustawień fabrycznych na kompie sprawdziłem katalogi z dekodera z nagraniami i tam nagrania były widoczne (dekoder podłączony do sieci po kablu) ale na dekoderze niewidoczne (w liście 100% wolnego miejsca, brak możliwości cofnięcia aktualnie oglądanego kanału)
                - no to zacząłem od przywrócenia ustawień fabrycznych bez wymazywania dysku - niestety bez rezultatu, na liście nagrań czysto 100% wolnego miejsca
                - kolejne już przywrócenie ustawień fabrycznych z wymazaniem dysku (niestety tutaj musiałem się pożegnać z nagraniami) - rozwiązało problem tzn. aktualny program mogłem cofnąć czyli nagrywa się poprawnie.

mogło tak być, że na dysku miałem mało miejsca ok. 5% a jak przyszła aktualizacja która pewnie też trochę zajmuje, zabrała kolejne procenty i tym sposobem zaczął się wyświetlać komunikat, że mam mniej niż 3% miejsca na dysku
                Panasonic TX - P42GT20E
                n-box turbo CLRA/CARBO
                HDMI

Komentarz

Zauważyłem swego czasu, że dekoder nie lubi mieć niemal zapełnionego na 100% dysku.Osobiście staram się nie zapełniać go w więcej jak 90%.

Komentarz

napisał(a) Pablo70 Zobacz post
                    Zauważyłem swego czasu, że dekoder nie lubi mieć niemal zapełnionego na 100% dysku.Osobiście staram się nie zapełniać go w więcej jak 90%.
                    U mnie turbodekoder ma rzadko kiedy więcej niż 1-2 % wolnego miejsca na dysku. I nie powoduje to żadnych problemów.

Jak potrzebuję coś nagrać (z reguły live), włączam nagrywanie i wchodzę do listy nagrań, usuwam tyle nagrań, aby nowe nagranie się zmieściło i nagrywa się bez problemu.
                    USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Z tego co widzę, zmienił się komunikat w przypadku braku sygnału.
                      JAKI SENS MA FORUM, NA KTÓRYM PYTANIA SĄ USUWANE LUB POZOSTAJĄ BEZ ODPOWIEDZI?

Komentarz

Ja zauważyłem zmianę. Od czasu tej aktualizacji nie działa mi multiroom. Posiadam mr premium. Po wspomnianej aktualizacji połączenie między dekoderami nawiązywane jest łatwiej niż wcześniej, lecz po 20 paru minutach jest rozłączane. Po restarcie znowu przez 20 parę minut jest OK i rozłącza. I tak w kółko...

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+