Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BOX+ Sagecom HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

błąd formatowania dysku

Witam,

mam problem z podłączeniem pendrive do w/w dekodera, podłączyłem 3 różne pendrive i za każdym razem otrzymuje komunikat "Błąd formatowania dysku" czy ktoś z ncplus może coś poradzić?

Komentarz

Jeśli z płyty DVD zrzucę na pendrive katalog video_ts to DSI83 mi to odtworzy?

Komentarz

Zależy od kodeków i formatu... najlepiej będzie jeśli po prostu spróbujesz.

Komentarz

Są 2 DSI83 w multiroom. Czy jeden dekoder można wymienić na inny model z kartą Cameleon? Już się pogubiłem w tych nazwach dekoderów. Który jest który.

Komentarz

Greg08,

może napisz do nas na skrzynkę Doradcy, zgodnie z wytycznymi zawartymi w mojej sygnaturze. Zweryfikujemy Twoją umowę i sprawdzimy czy masz możliwość wymiany sprzętu.

Komentarz

Czy tylko u mnie czy u innych też ten dekoder działa jak żółw... niekiedy zanim przełączy kanał to myśli i myśli ale i potrafi się zawiesić iż nic nie działa... dioda miga jak się wciska przyciski ale dekoder nie reaguje... dopiero gdy odłączę go od prądu i włączę zaczyna działać... wymieniłem stary bo się zwiesił i już tęsknię za tym starym...

Komentarz

Ten dekoder to chyba największy szajs z jakim się spotkałem. Wiesza się kila razy dziennie, nawet w nocy kiedy jest wyłączony. ZDECYDOWANIE ODRADZAM ZAKUP. Ja kończę umowę i spadam :/

Komentarz

Ten dekoder nie był zły dopóki go nie "upiększono" grafiką znaną z dekoderów n. Ktoś sobie wymyślił zmianę grafiki ekranowej, ktoś iny zrobił co mógł i mamy to co mamy. Nie wszyscy potrzebują wodotrysków w dekoderze. Wielu, jeśli nie większości wystarczy prosty ale dobrze działający sprzęt. Operatorzy komórkowi też oferują i flagowce i proste telefony. Jak ktoś chce mieć przeźroczystą grafikę ekranową i logotypy i jeszcze jakieś usługi z których skorzysta to niech sobie bierze wypasiony sprzęt. Jak ktoś chce tylko bezstresowo oglądać tv to właśnie dla niego taki Sagem ze starą grafiką byłby idealny.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+