Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

BOX+ Sagecom HD

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• BOX+ Sagecom HD

W tym wątku rozmawiamy na temat dekodera BOX+ Sagecom HD.

SAGEMCOM umożliwia odbiór pakietu programów nadawanych z satelity przez nc+ oraz innych, niekodowanych programów telewizyjnych w jakości HD, a także stacji radiowych. Najnowsza wersja oprogramowania umożliwia podłączenie do portu USB pamięci flash lub dysków twardych. Dzięki temu dekoder można wykorzystać jako urządzenie PVR. Funkcja TIME SHIFTING umożliwia zatrzymanie emitowanej audycji, a następnie powrót do wybranego fragmentu programu.

witam mam pytanie.
    pare miesiency temu kupilem dekoder sagemcom HD dsi83 od cyfry+ wraz z prepaidem ktory juz nie jest w sprzedazy,
    czy na tym dekoderze bedzie funkcjonowac ten nowy prepaid od nc+ ?

Komentarz

Witam.
      napisał(a) kryz Zobacz post
      ...dekoder sagemcom HD dsi83 od cyfry+
      czy na tym dekoderze bedzie funkcjonowac ten nowy prepaid od nc+ ?
      W ofercie "SMART HD+" wykorzystywane są karty dekodujące systemu Conax. Dekodery "od Cyfry+' nie obsługują tego systemu kodowania.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

Witam, gdzie w tym dekoderze po aktualizacji można uruchomić obsługę astry?

Komentarz

Co to znaczy "uruchomić obsługę astry"?

W celu odbioru kanałów FTA dostępnych na satelicie Astra należy użyć przełącznik Diseq 1.0 z zestawem Monoblock lub dodatkowym konwerterem – ustawienie typu ZEZ. Inny przełącznik niż 1.0 w urządzeniach zewnętrznych może nie współpracować z tym dekoderem. Pozostała procedura to wyszukanie aktualnej listy programów, ale myślę, że to zostało już wykonane.

Komentarz

to wiem, bardziej chodziło mi, gdzie w menu jest opcja włączenia disec i jego ustawienia

moja instalacja jest nietypowa i astra jest pod pierwszym wejściem, hotbird natomiast pod drugim

w innych dekoderach, np. tych od ADB, jest taka możliwość (tych z wolnego rynku to chyba we wszystkich)

Komentarz

W tym dekoderze nie ma możliwości dokonania zmiany, o której napisałeś. Ważne jest, aby kabel z HotBird był podłączony do wejścia pierwszego (A), a Astra do drugiego (B).

Dekoder nie współpracuje z inną konfiguracją, niż DISEQC 1.0.

Komentarz

Także posiadam konfigurację konwerterów typu-ZEZ. Proszę o wskazanie jaki dokładnie przełącznik wewnętrzny Diseqc powinienem kupić aby współpracował?
                Obecnie posiadam przełącznik na podczerwień IRS-250 który doskonale współpracował z starym dekoderem Philips natomiast z nowym sagemcom DSI83 nie współpracuje.

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam

Komentarz

Pilot

Witam.
                  Nie mogę znaleźć instrukcji do pilota w tym dekoderze ale widząc przycisk TV od razu nasuwa mi się myśl że może można by wyłączać i włączać telewizor tym pilotem? Telewizor nie jest za młody ani zbyt markowy aczkolwiek HD posiada. Jeśli istnieje jakaś lista telewizorów obsługiwanych przez tego pilota proszę o umieszczenie jej tutaj, podobnie jak instrukcji programowania tego pilota do obsługi telewizora. Jeśli mojego nie będzie na liście to może chociaż inni użytkownicy skorzystają.

Pozdrawiam.

Komentarz

napisał(a) kasztan_pwsw Zobacz post
                    Witam.
                    Nie mogę znaleźć instrukcji do pilota w tym dekoderze ale widząc przycisk TV od razu nasuwa mi się myśl że może można by wyłączać i włączać telewizor tym pilotem? Telewizor nie jest za młody ani zbyt markowy aczkolwiek HD posiada. Jeśli istnieje jakaś lista telewizorów obsługiwanych przez tego pilota proszę o umieszczenie jej tutaj, podobnie jak instrukcji programowania tego pilota do obsługi telewizora. Jeśli mojego nie będzie na liście to może chociaż inni użytkownicy skorzystają.

Pozdrawiam.
                    http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Doku...agemcom-ok.pdf

To instrukcja do DSI87, ale może działanie pilota jest podobne.
                    Ostatni raz edytowany przez Kibo no hikari; 2014-01-04, 09:20. Powód: literówka
                    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
                    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
                    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

napisał(a) Kibo no hikari Zobacz post
                      http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Doku...agemcom-ok.pdf

To instrukcja do DSI87, ale może działanie pilota jest podobne.
                      Taki pilot był dodawany do modelu DSI83 gdy była c+, dopiero w nc+ dodano nowy inny.

Komentarz

Dzieki za zainteresowanie.

Niestety instrukcja tamtego pilota jest zupełnie inna. Pilot też wygłada inaczej i za nic nie moge dojść jak to zrobić. Oto zdjęcie pilota jeśli tutaj taka moda

Komentarz

Niestety instrukcja tamtego pilota jest zupełnie inna. Pilot też wygłada inaczej i za nic nie moge dojść jak to zrobić. Oto zdjęcie pilota jeśli tutaj taka moda

tu instrukcja tego pilota http://www.cyfraplus.pl/sprzet/sagem...ja_obslugi.pdf
                          na stronie 13 tej instrukcji jest opisane jak skonfigurowac przycisk TV

dsi83 i dsi87 to takie same dekodery
                          jezeli masz gg lub skype to podaj, ustalimy jaki konkretny masz problem? z tym pilotem, bo sa pokazane dwa piloty jakie były dodawane i nadal nie wiem w czym masz problem?

napisał(a) Kipcior Zobacz post
                          Ten pilot wygląda jakby był od sprzętu video z początku lat 90tych
                          Wygląda na lata 90 te, ale wydawano w 2013 roku
                          Ostatni raz edytowany przez wlodek.z.; 2014-02-02, 12:12.

Komentarz

napisał(a) wlodek.z. Zobacz post
                            Taki pilot był dodawany do modelu DSI83 gdy była c+, dopiero w nc+ dodano nowy inny.
                            Pod koniec października 2012 dostałem DSI83 z nowym pilotem.

Komentarz

Ten pilot wygląda jakby był od sprzętu video z początku lat 90tych

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+