Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dodane programy do Listy kanałów ulubionych po wyłączeniu dekodera znikają !

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dodane programy do Listy kanałów ulubionych po wyłączeniu dekodera znikają !

Witam -mam multiroom i na dekoderze Wifibox+ wszystko jest ok- natomiast na drugim dekoderze Sagemie mam ustawiona Listę ulubionych kanałów-od kilku dni próbuje dodac Metro i kanały polsatu z Ligą mistrzów- wszystko jest ok do momentu wyłączenia dekodera-nastepnego dnia te kanały znikaja z listy -kombinowałem juz z usuwaniem innych kanałow i na ich miejsce dodawalem te polsatowskie i nic- ciagle po wlaczeniu dekodera lista jest takan jaka byla miesiac temu-wie ktos dlaczego?

serbinek26

nie odnotowaliśmy takich zgłoszeń. Spróbuj wpierw wykonać reset fabryczny(MENU-USTAWIENIA-DIAGNOSTYKA-USTAWIENIA FABRYCZNE pin0000) i ustaw ją nowo.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

akurat tego próbuje uniknąć bo na tym TV rodzice tą listę 80 czy 90 kanałów mają już od kilku lat a reset spowoduje ustawianie kanałó od nowa a trudno mi będzie ją odtworzyc taką jaka byla

Komentarz

Spróbuj zatem stworzyć nową listę kanałów z przykładowymi 20 pozycjami i w tym te kanału. Sprawdź czy zapamięta.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

na tym Sagemcomie moge stworzyc tylko jedną listę ulubionych kanałów

Komentarz

serbinek26, jest możliwość utworzenia co najmniej 2 list ulubionych.

Komentarz

niestety u mnie nie ma możliwości utworzenia 2 list- wchodzac w ustawienia mam tylko po lewej liste wszystkich kanałów a po prawej Liste ulubionych ktorej nawet nie moge nadac nazwy - na nowszym modelu moge juz tworzyc kilka list -na tym dekoderze tylko jedną

Komentarz

Przywróć zatem ustawienia domyślne w dekoderze lub udaj się z nim do punktu w celu sprawdzenia na miejscu.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+