Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Strona startowa - jak wyłączyć.

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Strona startowa - jak wyłączyć.

Pomimo ustawienia w ustawieniach dekodera Aplikacja Start na Wyłączone, po jakimś czasie ta opcja się przestawia i jak włączam dekoder to dziadostwo znowu się pojawia! Jak to skutecznie wyłączyć? Dekoder przywracałem już do ustawień fabrycznych.

MrZet jeśli robisz reset fabryczny to ustawienia się resetują i Aplikacja Start jest włączona.
    Po resecie musisz ponownie ja wyłączyć wchodząc w MENU / USTAWIENIA / aplikacja START / AUTOMATYCZNE URUCHOMIENIE: TAK/NIE.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Może niewyraźnie napisałem: odkąd pojawiła się ta aplikacja Start, nie mogę jej skutecznie wyłączyć - opcja przestawia się sama z NIE na TAK.
      Dlatego spróbowałem resetu do ustawień fabrycznych, ale to nie pomogło. Opcja sama przestawia się z NIE na TAK po kolejnym uruchomieniu dekodera.
      Po co aplikacja w ogóle została dodana? Ktoś z tego korzysta? Chcę po prostu włączyć dekoder i oglądać telewizję.
      A nie chcę zanosić dekodera do punktu, bo znowu wymienią na DSI83, który się wiesza, a z tym od dłuższego czasu mam spokój. Tylka ta irytująca strona startowa.

Komentarz

@MeZet,
        mimo wszytko sugeruję wizytę w punkcie serwisowym i wykonanie tam resetu dekodera.
        Potwierdź proszę czy wykonałeś reset według tych zaleceń:ć klawisz MENU następnie USTAWIENIA. Następnie proszę wybrać zakładkę /Diagnostyka/ a w kolejnym kroku - /Ustawienia Fabryczne/. Po wprowadzeniu kodu PIN (standardowy PIN to 0000), zatwierdzeniu go przyciskiem OK i potwierdzeniu wykonania resetu w dekoderze zostaną przywrócone ustawienia domyślne.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

Tak właśnie zrobiłem. Teraz zrobiłem to jeszcze raz. Po przywróceniu ustawień fabrycznych ta opcja jest wyłączona, ale po kilku włączeniach dekodera, opcja się włącza i pomimo jej wyłączenia włącza się z powrotem.

Komentarz

Potwierdzam, aplikacja start włącza się zawsze i nie ma znaczenia czy kliknę w ustawieniach: AUTOMATYCZNE URUCHOMIENIE: NIE. Jest to ewidentna, wkurzająca reklama, skoro płacę abonament to nie chcę tego widzieć.

Komentarz

nazwa_uzytkownika
              wykonaj reset dekodera do ustawień fabrycznych a następnie wyłącz automatyczne uruchomienie Aplikacji Start. Sprawdź czy problem nadal występuje.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+