Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

SAGEMCOM DSI83 Wiesza się kilka razy dziennie

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• SAGEMCOM DSI83 Wiesza się kilka razy dziennie

Jak w temacie dekoder wiesza się kilka razy dziennie... co jakiś czas trzeba wyciągać wtyczkę z gniazdka. Wymieniłem na kolejny egzemplarz i ten sam problem... po co to wypożyczacie skoro to nie działa jak powinno. Podpisałem przedłużenie umowy i jestem w ciemnej d... ale ostatni raz. Nc+ ma głęboko gdzieś swoich abonentów.

Próbował ktoś rozwiązać z nimi umowę z ww powodu... ???

Komentarz

Ja zgłosiłem sprawę do UKE mam nadzieję że coś zadziałają, bo rozmowa z biurem obsługi klienta nie przynosi rezultatów.

Komentarz

LukaszL
        rozumiem Twoje niezadowolenie i przepraszam za niedogodności. Proszę o ponowne udanie się do Punktu Serwisu w celu ponownej diagnostyki sprzętu.

Komentarz

Opticum 305/310 rozwiąże problem, oczywiście po wymianie oprogramowania. Z oryginalnym oprogramowaniem nie będzie widział karty. Sagemcom dsi83/87 strata czasu i nerwòw,tyle z zalet że wszystko jest automatyczne a przy nieoficjalnym dekoderze co nie co trzeba wiedzieć żeby wszystko działało poprawnie
          wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

napisał(a) Aleksandra_nc+ Zobacz post
            LukaszL
            rozumiem Twoje niezadowolenie i przepraszam za niedogodności. Proszę o ponowne udanie się do Punktu Serwisu w celu ponownej diagnostyki sprzętu.
            odpowiedź co najmniej śmiechu warta 90 % dsi83 zachowuje się w ten sam sposób nie widzicie ile się tego wymienia w punktach ? i dosłownie każdy tak samo się wiesza co chwilę od ostatniej aktualizacji oprogramowania która miała miejsce bodajże w listopadzie, z sprzedaży praktycznie wycofaliście mydelniczki ( 2849/2850/2851 ) i pchacie je na własność w ofercie na kartę a klientom zostawiacie szrot, już o pomstę do nieba woła wasza konfiguracja wymian gdzie zdając 5800s dajecie klientowi dsi83 to jest parodia jakaś, który w żadnym stopniu nie odpowiada poczciwemu 5800s zamiast zachować się w porządku i oferować takiemu klientowi mydelniczke.

Komentarz

Szkoda sié stresować. To nic nie da. Trzeba emigrowac z nc+ i tyle. Olewają nas, to olejmy ich i my.

Komentarz

Zgłosiłem reklamację z prośbą o wymianę na inny model, zobaczę czy to coś da. Podobno na rozpatrzenie mają 30 dni, trochę długo jak na zgłoszenie niedziałającego sprzętu, za który przecież płacę..

Komentarz

napisał(a) Krzysztof_N Zobacz post
                  Zgłosiłem reklamację z prośbą o wymianę na inny model, zobaczę czy to coś da. Podobno na rozpatrzenie mają 30 dni, trochę długo jak na zgłoszenie niedziałającego sprzętu, za który przecież płacę..
                  No właśnie - płacisz za sprzęt i tylko to jest chyba dla NC istotne. Nasze problemy z tymi Sagemcomami to kwestia mało istotna - mimo, że doskonale wiedzą o problemach przynajmniej od połowy ubiegłego roku (aktualizacja oprogramowania w tych dekoderach, po której na potęgę zaczęły się problemy). Schemat zawsze taki sam- odeślą Cię do salonu celem wymiany na inny egzemplarz tego samego dekodera. Z tego co mi wiadomo, to możliwość wymiany na inny model jest tylko podczas przedłużania umowy, w dodatku nie przy każdym abonamencie. No ale zobaczymy co Ci odpiszą.

Kilka dni temu napisałem do Konsumenckiego Centrum E-porad opisując sytuację z dekoderami Sagemcom i brakiem zainteresowania w tej sprawie operatora NC+. Poprosiłem o poradę czy sprawę powinienem kierować jednostkowo do Rzecznika Praw Konsumenta, czy można przygotować jakieś zbiorowe pismo bezpośrednio do UOKiK. W ciągu 5 dni roboczych powinienem otrzymać odpowiedź i chętnie podzielę się nią ze wszystkimi zainteresowanymi.

Komentarz

Ja takze czekam z niecierpliwoscia jak ci pojdzie ta batalia bo juz jestem na skraju wytrzymania nerwowego z powodu tych dekoderow

Komentarz

napisał(a) Krzysztof_N Zobacz post
                      Musze Cie zmartwic ale to nic nie da . Odpisza Ci ze mozliwa jest wymiana ale tylko na ten sam model .
                      Extra 8XC+

Komentarz

W kwietniu kończy się moja umowa i z powodu regularnego niemam codziennego zawieszania się dekodera Sagem.com postanowiłem nie przedłużać umowy i zwrócić dekoder.

Komentarz

napisał(a) abonc+ Zobacz post

Musze Cie zmartwic ale to nic nie da . Odpisza Ci ze mozliwa jest wymiana ale tylko na ten sam model .

Niestety masz całkowitą rację NC+ jest miłe tylko przy podpisywaniu nowej umowy. Oczywiście wymiana ciągle wieszającego się dekodera niemożliwa, według cwaniackiej NC+ to działanie poprawne. W odpowiedzi na reklamację dostałem jakiś niezrozumiały bełkot o jakości mojego sygnału, którego nikt z NC+ nie sprawdzał a jest to powodem nieuznania reklamacji. Niestety przed wymianą dekodera dałem się naciągnąć na przedłużenie umowy.
                          Niestety kiedyś dobra telewizja zeszła na psy, Chyba najgorszy na rynku dekoder-zabawka, ignorancja i niekompetencja w dziale reklamacji.
                          Odradzam korzystanie z usług NC+ a szczególnie z trefnych dekoderów Sagemcom. Zdecydowanie ostatnia moja umowa w tej firmie.

Komentarz

Co do najgorszego dekodera to ogolnie prawie wszystkie to wielki szmelc od 2 listopada wymienilem juz 3 raz turboboxa . Sagemcoma ktorego dostalem do multiroom zmienilem na fergusona bo przynajmniej dali mi do multi karte Camleleon .
                            Extra 8XC+

Komentarz

Mam pytanie do kolegów zorientowanych w temacie. Czy kupując na portalu aukcyjnym odnowiony n-box - czy będzie współpracował z oryginalną kartą /czy jest sparowana/ i czy będzie działał multiroom /dekoder ma być jako dodatkowy w miejsce Sagemcom/?
                              Chodzi mi o dekodery z Enigmą.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+