Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Aktualizacja oprogramowania

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Aktualizacja oprogramowania

Witam,

Mam dekoder Philips DSR 6201/01 z oprogramowaniem nr 72, jeszcze z interfejsem "zielonym" Cyfry+. Czy mogę go zaktualizować do nowego interfejsu "fioletowego" NC+? Gdy próbuję go zaktualizować przez menu, to pokazuje mi, że oprogramowanie jest aktualne (nr 72). Słyszałem, że jest konkretny dzień z porą, kiedy można wówczas pobrać najnowsze oprogramowanie NC+ do tego dekodera.

Proszę o pomoc.

Dziękuję i pozdrawiam,
    Marek

Philips 6201/91 nie otrzymał oprogramowania z logo nc+. Twoje oprogramowanie jest aktualne. Oprogramowanie dla tego dekodera dostępne jest do pobrania od środy (godz. 2:00) do czwartku (godz. 2:00).

Komentarz

napisał(a) g_x Zobacz post
      Philips 6201/91 nie otrzymał oprogramowania z logo nc+. Twoje oprogramowanie jest aktualne. Oprogramowanie dla tego dekodera dostępne jest do pobrania od środy (godz. 2:00) do czwartku (godz. 2:00).
      U znajomego w dekoderze od nc+ (wcześniej Cyfra+), ale innym modelu dziś widziałem nowy wygląd po aktualizacji oprogramowania.

Mam pytanie może pojawi się teraz i w Philips'ie 6201/91? Bardzo był bym wdzięczny za odpowiedź.

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+