Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wymiana Pace'a na ...

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Wymiana Pace'a na ...

Proszę mnie o oświecenie w kwestii wymiany dekodera Pace na inny dekoder z dyskiem. Używam go od około 7 lat, rożnie było z jego działaniem, ale przy odrobinie cierpliwości dało się go znieść. Niestety po ostatniej aktualizacji jego działanie stało się mooocno uciążliwe, dodatkowo usunięto VOD, do którego jako abonent Canal+ uważam, że mam przynależne prawo. Na jaki równorzędny (powiedzmy) dekoder mogę wymienić Pace'a bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ramach umowy? Aha, używam kart Cameleon.

Witaj,

Usługa CANAL+ VOD nie jest usługą gwarantowaną i jej usunięcie nie wymaga zgody abonenta.

Obecnie nc+ posiada w swojej ofercie 2 dekodery z twardym dyskiem:
    - wifi Premiumbox+
    - 4K ultrabox+

oferty na wymiane dekodera są przygotowywane indywidualnie i ceny moga się różnić, szczegóły poznasz w jednym z salonów nc+

Dodam iż obecnie nc+ nie udostępnia nowych dekoderów z kartami Cameleon z uwagi na stopniowe wycofywanie z użycia tych kart. Nowy dekoder otrzymasz z karta Cayman.

Komentarz

Bez podnoszenia kosztów abonamentu się nie da.Można wymienić na mediabox za 3 zł albo wifipremiumbox za 5 zł lub jeżeli ma się telewizor 4K to Ultrabox za 10-15 zł.Ja osobiście wybrałem dekoder wifipremiumbox i nie narzekam.

Komentarz

Ja swojej karty nie musiałem wymieniać w salonie. A mam Cameleon.
        Ostatni raz edytowany przez tektyw; 2018-09-07, 11:14.

Komentarz

Drodzy, wszystko to jest uzależnione od przygotowanych promocji i aktualnie obowiązującej politiki firmy.

Bezplatne oferty wynian sprzętu występują również, ale musi byc przygotowana na to promocja. Najczęściej takie pojawiają się przy przedłuzaniu umów.

W przypadku gdy twój Pace nie działa poprawnie, po dniagnozie w salonie nc+ zostanie Ci on wymieniony na nowy pozbawiony wad, gdy jednak nie będzie on dostepny zostanie Ci wydany w zastępstwie bez opłat, nowy dekoder o zblizonych parametrach.

tektyw obecnie nie jest mozliwe wymienienie dekodera i jednoczesne pozostawienie karty Cameleon, warunkuje to obecnie przyjęta polityka zabezpieczeń treści. Jeżeli posiadasz kartę Cameleon w niedługim czasie dostanie Ona aktualizacje aby działała w nowym standardzie zabezpieczeń, a najpóźniej do końca 2019 roku zostanie Ci bezplatnie wymieniona na kartę Cayman.

Musisz zachowac odrobinę cierpliwości.

Komentarz

Dzięki za odpowiedzi.
            Fajny wybieg z tym VOD. To akurat bym przeżyłbym. Problem mam z czym innym: często w weekendy jestem w rozjazdach, więc nagrywam sobie wybrane mecze do odtworzenia. Od tej nieszczęsnej aktualizacji kaprysy dekodera sprawiają, że mam np. 7 minut meczu i osiemdziesiąt kilka czarnego tła (C+), albo planowanego nagrania brak (eleven - a na dysku miejsca mnóstwo). Wcześniej takie problemy zdarzały się sporadycznie, związane były z kiepskim sygnałem. Teraz mam zagadkę. De facto nie są to usterki dekodera do udowodnienia w punkcie.

Komentarz

Spróbuj wykonać przywracanie ustawień fabrycznych, często przy aktualizacjach konfiguracja systemu zapisuje sie z błedami.

Jeżeli to nie pomoże mimo wszystko odwiedź salon nc+.

Komentarz

Pracuję...
              X
              nc+