Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Cam + nie dziala tvp 4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Cam + nie dziala tvp 4k

Witam. Mam podłączony do telewizora moduł Cam z oferty nc+ na kartę. Dziala mi kanał NC+4K bez problemu. Niestety jednak TVP 4K NIE ma obrazu ani dzwieku. Moc sygnału na 90, jakość na 80 i brak wizji. Telewizor to Sony XD8505. INSTALACJA zbiorcza na budynku wielorodzinnym. Może jakieś sugestie co może być nie tak?

Vicodinpl w komunikat pojawia się na tym kanale? Czy masz prawidłowo zainstalowana listę kanałów nc+? Czy telewizor ma opcję wyszukiwania dla nc+ z naszym układem kanałów?

Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-06-20, 08:56.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Wszystko powyższe tak. Wyszukuje mi kanały dla nc+. Zauważyłem też że Nie dziala kilka innych kanałów.

Komentarz

Vicodinpl, proszę o sprawdzenie:
        1. instalacji TV SAT- jakie są wskazania siły i jakości?
        2. czy mas aktualną wersje oprogramowania w TV? Jeśli nie, proszę o aktualizację do najnowszej wersji oprogramowania.
        3. ewentualnie proszę: wyciągnij modułu CAM, reset TV do ustawień fabrycznych i ponowne skanowanie SAT.
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+