Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Moduł CI+ a 4k

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Alf131
    założył(a) wątek Moduł CI+ a 4k

Moduł CI+ a 4k

Witam jestem zainteresowany ofertą ze względu na kanał 4k. Mam pytanie czy ta rozdzielczość będzie działać poprzez moduł oraz czy w antena z zestaw jest wystarczająca do jakości UHD?

• Aleksandra_nc+
    replied
    cz3ski, nie ma w ogóle kanału 40 i 109 czy na tych kanałach nie ma obrazu bo pojawia się np. Brak uprawnień?

Leave a comment:

• cz3ski
    replied
    Witam. Mam moduł CI+ z kartą Cayman w tv LG 49UB820V ultra hd w pakiecie extra+ z canal+. Robiłem aktualizację kanałów i nie mam w ogóle kanału 40 i 109 na których powinien być Canal+4K ultra HD. Dzwoniłem już do nc+ i według nich powinien być kanał na liście... Znalazłem tylko canal +4k ultra HD na kanałach 1004, 1005 i 1006. Ale tam w ogóle nic nie widać i nie słychać.
    Ostatni raz edytowany przez cz3ski; 2018-05-30, 17:44.

Leave a comment:

• cavalier
    replied
    napisał(a) Red. Zobacz post
    Telewizor 4K posiada tunery: DVB-T2, DVB-S2, DVB-C, analogowy , aby oglądać na nim kanały 4K podłącz do niego kablem HDMI zewnętrzny tuner satelitarny UHD 4K DVB-S2X ze wsparciem CI+ i włóż do niego moduł z kartą .
    Czyli nie ma opcji żeby obejść się bez dodatkowego sprzętu?
    Czy do tego zewnętrznego tunera konieczne jest posiadanie karty cayman czy nie ma to znaczenia?

Leave a comment:

• cavalier
    replied
    Korzystam z modułu CAM w telewizorze Samsung Q7FAM.

Wg informacji uzyskanych od konsultanta na czacie, kanał Canal+ 4K Ultra HD pownien być dla mnie dostępny w ramach mojego pakietu na pozycji 40 oraz, bodajże 109.
    Niestety, kanały te nie są nawet odnajdywane przy próbie ponownego wyszukiwania kanałów - mam kanał poprzedni i następny, ale tych dwóch nie ma.
    Próbowałem już dwukrotnie wykonać ponowienie uprawnień, ale nie przyniosło to skutku :/

Próbowałem również wyszukać kanałów jako ogolnie "Satelitarnych" i Canal+ 4K Ultra HD pojawia sie na kilku pozycjach ale dostaje na nich komunikat "Brak dostępu".

Czy ktoś może wie co może być problemem i jak sprawić, żebym mógł oglądać ten kanał?

Leave a comment:

• Red.
    replied
    W telewizorze 4K masz tuner DVB-S2 a nie DVB-S2X , moduł włóż do zewnętrznego tunera satelitarnego DVB-S2X ze wsparciem CI+ aby oglądać treści 4K .
    Ostatni raz edytowany przez Red.; 2018-05-17, 02:07.

Leave a comment:

• beui
    replied
    No właśnie ja mam mega problem którego nie potrafią od kilu tygodni rozwiązać "spece" z live chata w NC+.

Mianowicie - posiadam SOny 55x8505 (UHD TV) z modułem CI+ a w nim karta Cayman. Sygnał do TV dostarczany jest kablem satelitarnym. Zarówno na CANAL+ NOW jak i na dziś uruchomionym kanale CANAL+ 4k ULTRA HD nie widzę obrazu, jedynie słyszę dźwięk. "Spece" z live chata na ICA twierdzą że powinienem móc odbierać obraz i dzwięk.

I teraz pytanie za 100pkt - dlaczego nie widzę obrazu?

Leave a comment:

• Brahmaputer
    replied
    napisał(a) Brahmaputer Zobacz post
    Czy w ofercie nc+ na kartę z 1 miesiącem na start CANAL+ i z modułem CI+ dostaje się dostęp do programu Canal+ Now 4K?
    Ktoś się wypowie z NC+? Jest ten kanał 4K przez miesiąc w ofercie na kartę czy nie ma?

Leave a comment:

• Brahmaputer
    replied
    Czy w ofercie nc+ na kartę z 1 miesiącem na start CANAL+ i z modułem CI+ dostaje się dostęp do programu Canal+ Now 4K?

Leave a comment:

• Aleksandra_nc+
    replied
    Alf131
    moduł CI+ z kartą Cayman, obsługuje jakość 4K.

Leave a comment:

• Alf131
    replied
    Wielkie dzięki

Leave a comment:

• paulina3040
    replied
    Na modułach CI + masz możliwość odbioru 4K, antena którą dają w zestawach to standardowa 80cm może być nawet większa ale standardowa będzie odbierać.

Leave a comment:

Pracuję...
X
nc+