Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

EPG nie wyswietla wszstkich programow

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• EPG nie wyswietla wszstkich programow

Witam, jestem nowym uzytkownikiem nc+ i jedna rzecz dziala mi mocno na nerwy oraz innym domownikom a mianowicie brakujacy podglad danej audycji na niiektorych programach. raz na danym programie wszystko jest pokazane czyli godzine i co jest nadawane. innym razem znow na tym samem kanale jest tylko szary pasek, a podnim audycja z drugiej w nocy. w moim dawnym dekoderze polsatu moglem aktualizowac epg. czy jest tu taka mozliwosc lub jakis inny sposob zaradzeniu temu?

dzieki z gory za pomoc

@pomyk,
    EPG aktualizuje się automatycznie. W przypadku braków w przewodniku, zresetuj dekoder poprzez odłączenie od zasilania a po uruchomieniu, włącz kanał TVP1 HD i nie przełączaj z niego przez około 5-10 minut. W tym czasie EPG, powinno się zaktualizować.

Komentarz

a kiedy poprawia oprogramowanie zeby w epg wyswietlalo dni tygodnia?????

Komentarz

U mnie też od dłuższego czasu nie wyświetla się opis aktualnych programów na kilku kanałach, mi.in TVP2, TTV, PLAY, itp. Pojawia się tylko nr i nazwa kanału, a nie ma już po prawej stronie opisu jak również programu TV w EPG dla tego własnie kanału. Resetowanie dekodera nie pomaga. Proszę o informację czy przyczyną może być wadliwie działający dekoder? Może jakieś podpowiedzi co powinienem jeszcze sprawdzić. Instalacja antenowa jest OK na inny kanałach też jest dobrze.

Komentarz

POMYK, znalazłeś może przyczynę , bo nie wiem czy to może być wina dekodera. Jak tak to zaniósłbym go do sklepu NC+. Po odłączeniu dekodera od zasilania przez dzień, dwa jest dobrze, po czym robi się to samo.

Komentarz

a podnim audycja z drugiej w nocy
            zresetuj dekoder poprzez odłączenie od zasilania a po uruchomieniu, włącz kanał TVP1 HD i nie przełączaj z niego przez około 5-10 minut. W tym czasie EPG, powinno się zaktualizować.
            Powiem Wam wszystkim tak.

Poprzednio miałem Turbo i był dokładnie taki problem jak opisujecie. Teraz mam Mediaboxa i problem pozostaje. Jest to pewne że wina leży w 100% po stronie oprogramowania dekoderów nc+ bo za dużo się słyszy o tej dolegliwości która jest faktem. Wyłączenie dekodera z prądu pomaga doraźnie (o ile pomaga) a za krótszy czas problem powraca. Tyle czasu i operator nic nie robi z tym faktem. Ja już się do tego przyzwyczaiłem. Nie przejmujcie się tym że to tylko u Was. Póki operator nie ruszy czterech liter aby zrobić coś z tym faktem pozostaje zaakceptowanie tego problemu. Kolejny plus za tym że najlepszy jest zawsze własny dekoder.
            Styczeń 2015
            Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

Od kilku lat odkąd mam Turbo nie miałem i nie mam problemów z EPG.Od kilkunastu lat mam również własny dekoder i niestety odkąd pamiętam zawsze były większe lub mniejsze problemy z EPG.Na niektórych kanałach go nie było wcale,na innych na dwie audycje,na kolejnych krzaki w miejscu polskich znaków itd.

Komentarz

Dzięki za informacje. Miałem zamiar w poniedziałek zanieść dekoder do punktu sprzedaży NC+, żeby oddać go do naprawy. Ale biorąc pod uwagę wasze odpowiedzi chyba nie ma sensu. Co prawda zastanawia mnie jeden fakt. mianowicie moja siostra mieszkająca nie daleko mnie ma taki sam dekoder, takie same oprogramowanie i okazuje się, że na tych kanałach, na których u mnie brakuje EPG oraz bieżących danych o trwającym aktualnie programie, u niej jest wszystko OK. Tego nie rozumiem.

Komentarz

Dekodery po prostu zamulają EPG losowo. U mnie może go nie być na TVP1 HD a u Ciebie akurat będzie natomiast u mnie będzie na TVN Turbo HD a u Ciebie nie. Nie ma reguły. Chcecie to oddawajcie dekodery do wymiany ale zapewne będzie to samo.
                  Styczeń 2015
                  Przedłużenie: Comfort, Multi, Extra, Canal+,Canal+ VOD, HBO za 49,90 zł + 5 zł najem Mediaboxa = 54,90 zł Sam dzwoniłem na Kraków...

Komentarz

No moim "turbo" jest odwieczny problem z epg na kanale "Redlighthd" co się pojawia to po 2 dniach znika ......

Komentarz

U mnie też to samo na tym i na kilku innych.

Komentarz

Z wyjaśniej w BOA, EPG jest tylko na kanałach, z wyj. kanałów NIE GWARANTOWANYCH...

Komentarz

Tak tylko że u nas jednego dnia na danych kanałach jest a drugiego już nie.

Komentarz

Z moich obserwacji wynika, że ma to związek z nagrywaniem. Bo znika mi często na kilku kanałach, które często oglądam i często coś na nich nagrywam. Głównie wtedy, gdy włączę nagrywanie aktualnie emitowanego programu, za moment okazuje się, że EPG już nie ma na tym kanale i stan taki utrzymuje się aż do wyłączenia zasilania.

Komentarz

EPG to dramat, puste pola zamiast informacji, do tego brak na 7 dni. Dekoder turbo.

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+