Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Czy po zakończeniu umowy dekodery przechodzą na własność?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Czy po zakończeniu umowy dekodery przechodzą na własność?

posiadam dwa dekodery modele
    nbox HD by i-CAN model ITI-2849ST
    MediaBOX+ 500 GB model ITI-3740SX
    czy po zakończeniu umowy przechodzą one na własność?

może się czepiam, ale skoro nie ma już n ani cyfry plus bo była taka [ciach] fuzja
    to czego drugi dekoder ma stare logo enki?

owszem na pudełku jest nc+ a na dekoderze odpad po n
    Ostatni raz edytowany przez Paweł_nc+; 2013-12-11, 17:02. Powód: słownictwo

No czepiasz się biednej nc+ a dekoder z odzysku po kimś kto rozwiązał umowę albo oddał dekoder do naprawy
    Ostatni raz edytowany przez nc+Ekspert; 2013-12-09, 23:13. Powód: Nepotrzeny cytat z ilustracją.

Komentarz

napisał(a) spiro Zobacz post
      posiadam dwa dekodery modele
      nbox HD by i-CAN model ITI-2849ST
      MediaBOX+ 500 GB model ITI-3740SX
      czy po zakończeniu umowy przechodzą one na własność?
      Dekoder mediaBOX+ na pewno musisz zwrócić. Nie wiem na jakich zasadach, udostępniono Ci dekoder BOX+. Jeśli była to np. usługa Multiroom, to również i ten dekoder podlega zwrotowi.

może się czepiam, ale skoro nie ma już n ani cyfry plus bo była taka [ciach] fuzja to czego drugi dekoder ma stare logo enki?
      owszem na pudełku jest nc+ a na dekoderze odpad po n
      Dekodery udostępniane Abonentom, nie zawsze są nowe. Może być to sprzęt używany.

Komentarz

tak się zastanawiam nad tym pytaniem dręczy mnie jaki powód musisz mieć żeby zachować dekoder enki (nc+) na własność ja takiego powodu nie mam wręcz odwrotnie chciałbym się tego badziewia pozbyć

Komentarz

napisał(a) tchórzofredka Zobacz post
          tak się zastanawiam nad tym pytaniem dręczy mnie jaki powód musisz mieć żeby zachować dekoder enki (nc+) na własność ja takiego powodu nie mam wręcz odwrotnie chciałbym się tego badziewia pozbyć
          dekoder z dyskiem 500 gb lekko można sprzedać na allegro za 350-400 zł
          a siwy zostałby jako główny bo chodzą na allegro od 50 zł wzwyż

ale skoro ma być zwrot po 18 miesiącach to się zda. Niech ktoś inny się cieszy używanym dekoderem

Dekodery udostępniane Abonentom, nie zawsze są nowe. Może być to sprzęt używany.

ok

Komentarz

Niekoniecznie musisz go zdawac bo po przedluzeniu umowy dalej go uzywasz a po 2 gdyby byl kupowany jak w CP i po 2 latach przestal dzialac musial bys na wlasna reke kupowac nowy lub placic abo i nie ogladac a tak masz np 4 lata i odmowi pracy wymieniasz na nowy
            sigpic
            nc+:
            turbobox+ (ITI-5720SX)
            Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
            Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

napisał(a) extor Zobacz post
              Niekoniecznie musisz go zdawac bo po przedluzeniu umowy dalej go uzywasz a po 2 gdyby byl kupowany jak w CP i po 2 latach przestal dzialac musial bys na wlasna reke kupowac nowy lub placic abo i nie ogladac a tak masz np 4 lata i odmowi pracy wymieniasz na nowy
              nie koniecznie dostaniesz nowy możesz dostać 6 letni używany

Komentarz

5-cio, 6-cio letniego nie dostaniesz, a roczny czy dwuletni nie musi być gorszy od nowego (zresztą jest tylko wydzierżawiony więc niekoniecznie musi być nowy). Ważne, aby był w pełni sprawny.

Komentarz

Czy może mi ktos napisać z przedstawicieli NC+ gdzie w Tychach mogę oddać dekoder turboBox po skończonej umowie?
                  W regulaminie jest napisane że u Autoryzowanych Przedstawicieli których znajdę na stronie internetowej. Niestety na stronie nie znalazłem odpowiedzi.

Dzięki.
                  Turbodekoder 500GB + biały dekoder i multiroom

Komentarz

Listę punktów dla miasta Tychy znajdziesz na stronie: http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic/wy...o=Tychy&ulica=. Właściwe to te, oznaczone fioletowym plusem.

Komentarz

Mam adb2850st umowę zawarłem z n-ką potem migracja do nc+ i też mam pytanie czy muszę zwracać dekoder. Tak na prawdę nie zależy mi na nim ale najbliższy punkt gdzie mogę go zdać to Białystok bo w Sokółce nie mogę bo już nie ma jej na liście.

Komentarz

Najprawdopodobniej konieczny będzie jego zwrot. Abym jednak mógł udzielić Ci 100% pewnej informacji, muszę sprawdzić Twoje konto. W tym celu, zapraszam na doradcę, zgodnie z info z mojej sygnatury.

Komentarz

ZEPSUTY DEKODER NA WŁASNOŚĆ

Witam!
                          Proszę o poradę w następującej sprawie. Byłem użytkownikiem telewizji na kartę i musiałem kupić na własność dekoder. Następnie przeszedłem na nc+mix a z uwagi że dekoder już miałem swój to abonement miałem niższy. Dekoder niestety uległ awarii i nie opłaca się go naprawić a umowa się jeszcze nie skończyła.

Chciałbym się dowiedzieć czy w takiej sytuacji możliwy jest np aneks do umowy (przejście na normalny abonament) i wydanie nowego dekodera, ale już nie na własność tylko leasing?

Komentarz

Pracuję...
                          X
                          nc+