Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

pilot mediabox steruje telewizorem?

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• pilot mediabox steruje telewizorem?

Pytanie jak w temacie.
    Do tej pory korzystaliśmy z Pace i mogliśmy pilotem od Pace (po wcisnieciu przycisku tv) wlaczyc/wylaczyc telewizor, zmienic glosnosc, ustawic kanal hdmi).
    Wiem, ze pewnie zalezy to od telewizora (mamy Philipsa HD ready), ale bedziemy zmieniac na jeden z Samsungow LED.

Do mediaboxa dołączany jest pilot uniwersalny sterujący podstawowymi funkcjami telewizora.

Komentarz

Uniwersalny pilot jest najlepszy w tej sytuacji ;)
      "Ludzie mogą wątpić w to co mówisz, ale uwierzą w to co robisz" W dzisiejszych czasach to strach..

Komentarz

Dodawany do dekodera mediaBOX+ pilot uniwersalny pozwala na sterowanie dekoderami satelitarnymi ADB n/nc+ oraz na sterowanie wybranymi telewizorami. Wspieranych jest pięć podstawowych funkcji telewizorów: Głośność+, Głośność -, Wyciszenie, Włączenie TV, Przełączanie pomiędzy trybami TV/AV (wybór wejść AV).

Pilot współpracuje z takimi markami telewizorów jak: Grundig, LG, Panasonic, Philips, Samsung, Sharp, JVC, Sony, Thomson, Toshiba.
        Ostatni raz edytowany przez Piotrek_nc+; 2013-09-02, 21:33.

Komentarz

Dziwne bo u mnie na samsung es 6800 2012 nie dziala ten pilot.Musze uzywac dwoch co jest denerwujace.

Komentarz

Witam.

Pilot wymaga przygotowania do współpracy z konkretnym telewizorem. Szczegóły opisane są w instrukcji.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

A ja mam pytanie: czy pilot do mediaBOX+ może obsługiwać PVR BOX+ 5800SX (czyli dawny nBOX Recorder 250 GB)?

Komentarz

napisał(a) fajnex Zobacz post
                A ja mam pytanie: czy pilot do mediaBOX+ może obsługiwać PVR BOX+ 5800SX (czyli dawny nBOX Recorder 250 GB)?
                Tak, każdy ADB będzie działał.

Ja używam go przy turbaczu
                ExtraFull 99zł

Komentarz

Dokładnie tak. Pilot ten współpracuje ze wszystkimi dekoderami ADB z naszej oferty.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                    Przełączanie pomiędzy trybami TV/AV (wybór wejść AV).

Mam właśnie problem z trybem AV. Może mi ktoś pomoże..

Podczas włączania TV oraz MediaBox pilotem uniwersalnym bardzo często włącza mi się tryb AV zamiast HDMI, można coś z tym zrobić, żeby co chwile nie trzeba było zmieniać tego trybu bo jest to uciążliwe...
                    Do TV nic innego poza dekoderem nie mam podłączonego

Telewizor Samsung

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
                    HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

napisał(a) Widzewiak Zobacz post
                      Podczas włączania TV oraz MediaBox pilotem uniwersalnym bardzo często włącza mi się tryb AV zamiast HDMI, można coś z tym zrobić, żeby co chwile nie trzeba było zmieniać tego trybu bo jest to uciążliwe...
                      Do TV nic innego poza dekoderem nie mam podłączonego

Telewizor Samsung
                      Ja również miałem taki sam problem w samsung ue32d5500 tylko że za każdym razem włączał mi się tryb AV i ręcznie zmieniałem na hdmi. Zrobiłem dodatkowo: "Jeśli po zaprogramowaniu telewizor można wyłączyć, ale nie można ponownie załączyć, należy nacisnąć równocześnie i przytrzymać przez 3 sekundy klawisze TV i 1.
                      No i jak na razie u mnie działa załączając od razu tryb hdmi.
                      Ostatni raz edytowany przez noowik; 2013-11-09, 17:50.

Komentarz

U mnie od wczoraj jak na razie też działa. Dzięki wielkie !!!

Extra+, 6x Canal+(69,99zł), Eleven (11,90zł), Polsat Premium (0zł), Dekoder (5zł) - 24m
                        HBO - 5 m (0zł), Filmbox 1 m (0zł). Razem przez 2 lata...86,89 zł

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+