Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Mam multiroom standard. Czy jest możliwość zmienić tego złoma podczas trwania umowy na mydelniczkę?
    Comfort+, Multi+, Extra+, 8xC+, Hbo, Cinemax, Redlight, NOC, NC+ GO Int., NetVOD+ konto podst., C+VOD, Seriale+, HBO GO, Mediabox+, Multiroom Stdt.
    12*44,90zł, 12*54,90zł

Komentarz

• witam , mam dekoder 5800s i po nacisnieciu domka na pilocie nie mam dostępu do serwisu , czy ma ktoś podobnie czy tylko u mnie cos szwankuje , dziekuje i pozdrawiam
      Ostatni raz edytowany przez piotr11; 2016-01-08, 13:59.

Komentarz

• serwis w przebudowie

To chyba mamy podobnie. "Serwis moje nc plus w przebudowie"?

Komentarz

• witam kiedy będzie dostępny serwis moje nc+ na dekoderze . pozdrawiam

Komentarz

• witam , moze ktos mi tutaj pomoze , a mianowicie przedluzylem miesiac temu oferte w punkcie , i podpisalem druga , i pan w tym punkcie powiedzial cos takiego ze przy okazji sprawdzi moj stary deoder ktory byl w domu , i jak wrocilem do domu nic sie nie dzialo , tylko zniknelo wszystko z zakladki rachunki , myslalem ze tak musi byc bo nowa umowa itd. ale minal miesiac i rachunek zaden na jednym i na drugim dekoderze sie nie pojawil . postanowilem zrobic reset , i po resecie dekodera wyswietlil sie bierzacy rachunek i jak wszedlem od razu to w zakladce moje rachunki na dekoderze byly z poprzednich miesiecy , ale jak opuszcze ta zakladke i wejde ponownie to juz tam nic nie ma , po prostu dekoder je usuwa . czy ktos moze mi doradzic co jest nie tak , dziekuje i pozdrawiam

Komentarz

• witam czy bedzie jeszcze aktualizacja dekoderow 5800s , chodzi mianowicie o wgranie kodekow zeby odbieraly dzwiek DD+ . dziekuje i pozdrawiam

Komentarz

• Witam.

Z których kanałów chcesz odbierać dźwięk DD+?

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

• z paczki 4un ,pozdrawiam

Komentarz

• wiadomo cos oaktualizacji dekoderow 5800 s

Komentarz

• witam , dwa miesiace temu przedluzylem oferte i zostala rowniez podpisana umowa na drugi dekoder , takze teraz mam dwie umowy , i od momentu kiedy posiadam dwie umowy przestaly sie mi wyswietlac rachunki na ekranie . na tym starym dekoderze jak i na tym nowym zero jakiego kolwiek komunikatu z rachunkiem , inne wiadomosci sie wyswietlaja , moze mi ktos pomoc , napewno to nie dekoder , ani antena , moze ktos sie orientuje w czym tkwi problem , umowa byla przedluzana w punkcie nc+ , pan w punkcie jeszcze mowil ze sprawdzi przez siec moj dekoder , ten stary co byl podlaczony w domu , moze cos pochrzanil i jest jakis blad dlatego zaden rachunek mi sie nie wyswietla , zalezy mi na tym zeby wyswietlaly sie na ekranie . dziekuje i pozdrawiam

Komentarz

• witam , czy jest mozliwosc poprawienia dzwieku w starszych modelach dekoderow , zeby mogly odbierac dzwiek DD+ , na kanalach 4FUN TV , dziekuje i pozdrawiam

Komentarz

• piotr11, masz na myśli model 5800S? Jeśli tak, to niestety nie planujemy już aktualizacji tych dekoderów.

Komentarz

• ok , dziekuje za odpowiedz .

Komentarz

• Czyli 5800S nie dostanie juz aktualizaji ale rozumiem ze problemow z odbiorem nie bedzie, pytam bo konsultant mowil ze od 2018 maja byćjakies i nalezy go wymienic.
                              Ostatni raz edytowany przez PeterMac; 2017-03-07, 11:25.
                              Stały abonent "n" od listopada 2006.
                              Od 01.01.2015: Comfort+, Extra+, Multi+, C+ Film, HBO (do 31.03.2016) 49zł/m-c

Komentarz

• PeterMac,
                                dekodery umożliwiają odbiór kanałów bez zakłóceń. Jeśli chciałbyś go jednak wymienić na nowszy model możesz to zrobić.
                                Proszę o udanie się do dowolnego przedstawiciela w celu zapoznania się z warunkami wymiany sprzętu.
                                Aktualna lista Punktów Serwisowych i Salonów nc+, w których można dokonać wymiany dekodera jest dostępna na stronie http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic Są one oznaczone jako Punkt serwisowy lub Centrum nc+

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+