Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Eh, te braki EPG zaczynają być irytujące ...
    Panasonic 42ST30E
    BOX+ New 2851s
    Comfort + i HBO

Komentarz

• Chyba jednak nie dostaniemy odpowiedzi ze strony administracji.

Komentarz

• Prosimy o informacje na temat tego kiedy problem zostanie naprawiony ?
        Panasonic 42ST30E
        BOX+ New 2851s
        Comfort + i HBO

Komentarz

• Przeczytajcie sobie ten temat: http://forum.ncplus.pl/forum/showthread.php?t=66466

Oni nic nie wiedzą jeśli chodzi o problem z EPG
          - SAMSUNG 55H7000+ Mediabox + SAMSUNG BD-E5500+Soundbar H550
          - SAMSUNG LE40C650+ITI2850 (multiroom st) + WD500GB
          - LG50PN6500+ITI5800S (multiroom st)

Komentarz

• Mogę sprzedać używany dekoder 5800S ?

Będzie mógł nowy użytkownik podpisać sobie na niego umowę ? Dodam że wcześniej ja miałem na niego umowę w NC+ MIX, która miesiąc temu przestała obowiązywać.

Dziękuję za odp.

Pozdrawiam
            Panasonic 42ST30E
            BOX+ New 2851s
            Comfort + i HBO

Komentarz

• Jeżeli jest własnościowy (a tylko takie były w NC+MIX), to możesz z nim zrobić co chcesz. A jeśli chodzi o nowego użytkownika, to nie wiem, ale nie widzę powodu, dla którego NC+ miałoby stawać okoniem. Chociaż z nimi nigdy nic nie wiadomo.
              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

• Problem z EPG jest w dużej mierze związany z funkcją Portal+, gdy wejdę w Portal+ i w jakiś serwis, to EPG się buguje, przestaję się do końca pobierać i kasuje co jakiś czas. Polecam nie korzystać na tym modelu z Portal+. Jeżeli raz się przeglądało przez dłuższy czas Portal+, to trzeba go odłączyć od prądu i z powrotem podłączyć. Po czym zostawić na chwilę na kanale 11.

Jeżeli u kogoś problem z EPG występuje niezależnie od wspomnianych wyżej porad, należy dekoder zresetować do ustawień fabrycznych. Ja tak zrobiłem.\

Myślę, że NC+ powinno albo naprawić Portal+ na tym sprzęcie albo go wyciąć z firmware.
                Superpremium+
                ​Multiroom Standard HD
                ​1x mediaBOX+, 1x wifiBOX+

Komentarz

• witam , mam problem z bialym 5800s dzisiaj rano przy przelaczaniu kanalow nagle sie zawiesil i przestal reagowac na pilota , pilot dziala ( zostal sprawdzony ) , wylaczylem dekoder z pradu , po ponownym uruchomieniu dzialal, ale teraz znowu sie zawiesil i nic nie moge zrobic , przyciski na panelu tez nie dzialaja , po wyjeciu karty z dekodera tez nic sie nie dzieje wywietla kanal na ktorym sie zawiesil
                  Ostatni raz edytowany przez piotr11; 2014-07-10, 17:30.

Komentarz

• napisał(a) piotr11 Zobacz post
                    witam , mam problem z bialym 5800s dzisiaj rano przy przelaczaniu kanalow nagle sie zawiesil i przestal reagowac na pilota , pilot dziala ( zostal sprawdzony ) , wylaczylem dekoder z pradu , po ponownym uruchomieniu dzialal, ale teraz znowu sie zawiesil i nic nie moge zrobic , przyciski na panelu tez nie dzialaja , po wyjeciu karty z dekodera tez nic sie nie dzieje wywietla kanal na ktorym sie zawiesil
                    Odłącz dekoder od prądu i podłącz ponownie. Jak zacznie działać, wejdź w jego menu i przywróć jego ustawienia fabryczne.

Komentarz

• dzieki , jak nie pomoze to raczej tylko wymiana
                      Ostatni raz edytowany przez piotr11; 2014-07-10, 17:52.

Komentarz

• napisał(a) piotr11 Zobacz post
                        dzieki , jak nie pomoze to raczej tylko wymiana
                        No jeżeli to nie pomoże, to niestety tak. Liczę jednak na to, że dekoder będzie działał prawidłowo

Komentarz

• witam , nie pomoglo przywrocenie ustawien , jeszcze gorzej teraz doszlo ze sam sie restartuje i zacina sie na dobre ze nawet glosu nie ma , mam pytanie bo chce go oddac do sprawdzenia , czy jak dostane inny to bede musial placic aktywacje lub cos innego . pozdrawiam

Komentarz

• witam , wymienilem ten dekoder , tyle ze ten znowu ma zmieniony kod pin i nie mam mozliwosci wejscia w ustawienia , jak mozna zresetowac kod pin zeby wrocil do standardowego

Komentarz

• @piotr11,
                              jeśli nie zresetowałeś jeszcze kodu PIN, skontaktuj się z nami przez skrzynkę doradca (sygnatura). Wyślemy odpowiedni sygnał. W temacie wiadomości, proszę o wpisanie nicku z forum.

Komentarz

• Wiadomo już coś na temat aktualizacji tego modelu?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+