Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

U mnie EPG się uzupełnia ... po czym za chwilę ginie Siła: 100 % Jakość 92 %
    Panasonic 42ST30E
    BOX+ New 2851s
    Comfort + i HBO

Komentarz

Też jestem ciekaw kiedy w końcu ktoś się zainteresuje użytkownikami Nki i opublikuje aktualizację. Od miesiąca używam 2 dekoderów (usługa multiroom), jeden to Turbo, drugi to zwykły nBox+, na jednym już od jakiegoś czasu jest nowy soft, na drugim mimo iż od połączenia C+ i N minęło już kilka miesięcy ani widu, ani słychu, za każdym razem gdy dekoder szuka aktualizacji liczę, że właśnie nadszedł ten czas . Trochę komiczna sytuacja, logo na dekoderze jest już nowe, a po włączeniu cofam się w czasie do "błękitnej laguny" :>

Komentarz

Może chcą wprowadzić do dekodera jakieś nowe "rewolucyjne" funkcje ?
        Panasonic 42ST30E
        BOX+ New 2851s
        Comfort + i HBO

Komentarz

czyli ten zanik EPG to kazdy ma na tym deku?:>
          Comfort+
          mediaBOX+
          Multi+
          netVOD+ konto p.
          CANAL+ VOD
          HBO GO HB ITI
          HBO
          EXTRA+
          Premium Sport &Film
          netVOD+ Multi+
          netVOD+ CANAL+ Platinum
          58,3/msc

Komentarz

Na to wygląda. Mam dwa dodatkowe 5800S w multiroomie i na obu EPG działa tragicznie.
            Czy ze względu na tą wadę mogę przespacerować się do punktu i wymienić je na mydelniczki (bo w nich nie ma tego problemu)...?
            - SAMSUNG 55H7000+ Mediabox + SAMSUNG BD-E5500+Soundbar H550
            - SAMSUNG LE40C650+ITI2850 (multiroom st) + WD500GB
            - LG50PN6500+ITI5800S (multiroom st)

Komentarz

napisał(a) mafia35 Zobacz post
              Mam dwa dodatkowe 5800S w multiroomie i na obu EPG działa tragicznie.
              Potwierdzam Twoje spostrzeżenia, choć już trochę przywykłem do tej sytuacji. EPG pojawia się i znika...Proszę tylko nie pisać o zbyt niskich parametrach sygnału antenowego! Wątpię jednak, by była to podstawa do wymiany sprzętu...
              abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

to epg jest po prostu zalosne.
                Stop dla ACTA.

Komentarz

Problemy z EPG zaczynają być uciążliwe ... Prosimy przedstawicieli o poinformowanie działu technicznego o tym fakcie. Jednocześnie może uda się podać konkretną datę aktualizacji dekoderów 5800s ?
                  Panasonic 42ST30E
                  BOX+ New 2851s
                  Comfort + i HBO

Komentarz

Potwierdzam, EPG szaleje, raz jest pełne by za chwile zniknąć prawie z każdego kanału a po wejściu w setup i pokręceniu sie w różnych opcjach EPG znów wraca ale nie zawsze na każdy kanał gdzie było wczesniej....Czasem EPG jest tylko na obecny progra i kolejny lu tylko na to co treaz leci (dotyczy to nawet TVN HD, TVP 1 HD itp)
                    Comfort+
                    mediaBOX+
                    Multi+
                    netVOD+ konto p.
                    CANAL+ VOD
                    HBO GO HB ITI
                    HBO
                    EXTRA+
                    Premium Sport &Film
                    netVOD+ Multi+
                    netVOD+ CANAL+ Platinum
                    58,3/msc

Komentarz

• napisał(a) piotrekj66 Zobacz post
                      czyli ten zanik EPG to kazdy ma na tym deku?:>
                      Dla mnie też "Brak informacji" jest standardem na 5800S ;)

Komentarz

• Witam!
                        Właśnie domówiłem kolejny dekoder do multiroomu i niestety nadziałem się na kolejne "udogodnienie" nowej firmy NC+, a mianowicie wybrakowany pilot
                        Jeżeli ktoś lubi słuchać radia lub czytać telegazetę, to na tym pilocie się nie da: brak tych dwóch przycisków (są niby takie znaczki pod czerwonym i zielonym klawiszem, ale działają one tylko w 2849/2850..)
                        Multiroom Standard: 5720SX + 2x DSIW74 (było 5800S)

Komentarz

• Witam, u mnie jest taki sam problem z EPG, znika kiedy chce i pojawia się kiedy chce. A ponadto czasami dekoder gubi sygnał, tzn. przez 2-3 sekundy pisze na ekranie abym sprawdził "antenę". Czasami też się zwiesza i nie chodzi pilot.

napisał(a) mafia35 Zobacz post
                          Na to wygląda. Mam dwa dodatkowe 5800S w multiroomie i na obu EPG działa tragicznie.
                          Czy ze względu na tą wadę mogę przespacerować się do punktu i wymienić je na mydelniczki (bo w nich nie ma tego problemu)...?
                          Też chciałbym się tego dowiedzieć, bo już mnie wkurza ten dekoder, a już wymieniałam go parę razy i jak jeden problem zostanie rozwiązany to znowu pojawia się kolejny, I chciałbym go wymienić na "mydelniczkę" ale bez żadnej dopłaty !!

Komentarz

• Dokładnie to EPG jest irytujące. Przełączam na 11 żeby sie zaktualizowało i jest ok ale przez chwilę, a za chwilę znów kochany tekst " brak informacji " . Zróbcie coś z tym i zaktualizujcie w końcu ten soft.

Komentarz

• Proszę przedstawicieli o zabranie głosu i przekazanie nam informacji na temat tego kiedy dekoder będzie normalnie wyświetlał EPG ?
                              Panasonic 42ST30E
                              BOX+ New 2851s
                              Comfort + i HBO

Komentarz

• Fajnie by było jakby można było wymienić na mydelniczkę albo jakby dali soft z naprawionym epg i pvr ready(wiem,że to nie realne).

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+