Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Trudno jednoznacznie stwierdzić Wszystko zależy od filozofii prezesostwa i innowacyjności programistów. Nie wydaje mi się żeby udało im się wszystkie dekodery 5800s wypchnąć w ofercie nc+ MIX, a tak byłaby tania alternatywa dla oszczędnych klientów do pakietu COMFORT+ ... można byłoby użyczać ten dekoder za 0 zł aktywacji w najniższej opcji
    Panasonic 42ST30E
    BOX+ New 2851s
    Comfort + i HBO

Komentarz

W moim białym boxie do multiroomu, EPG czasem wczytuje się dopiero jak film już trwa 20 min. Ale to co mnie najbardziej wkurza w starym oprogramowaniu blue to nieprzydatność przycisku OK, przecież to takie naturalne i intuicyjne aby po wciśnięciu największego guzika na pilocie, włączała się lista kanałów a w 5800S tego właśnie brakuje. Nie wiem jak dla Was ale jak dla mnie to najbardziej uciążliwa rzecz. Pozostałe rzeczy są mniej ważne, od bardziej zaawansowanych funkcji mam głównego turbo boxa.
      NC+: EXTRA+ /CANAL+ /HBO /CINEMAX /CANAL+ 4K /MAN PACK /ELEVEN SPORTS /POLSAT SPORT PREMIUM /CANAL+VOD /HBO GO /MULTIROOM /NC+GO CP: RODZINNY HD /CINEMAX /CP GO

Komentarz

napisał(a) jupiter Zobacz post
        W moim białym boxie do multiroomu, EPG czasem wczytuje się dopiero jak film już trwa 20 min. Ale to co mnie najbardziej wkurza w starym oprogramowaniu blue to nieprzydatność przycisku OK, przecież to takie naturalne i intuicyjne aby po wciśnięciu największego guzika na pilocie, włączała się lista kanałów a w 5800S tego właśnie brakuje. Nie wiem jak dla Was ale jak dla mnie to najbardziej uciążliwa rzecz. Pozostałe rzeczy są mniej ważne, od bardziej zaawansowanych funkcji mam głównego turbo boxa.
        Ja się przyzwyczaiłem do klikania na INFO i mi to nie przeszkadza.

Jedynie co faktycznie mnie drażni to dość częsty "Brak Informacji" przy kanałach, dopiero po wejściu w EPG dekoder pobiera aktualne zestawienie programów nadawanych.

Też kliknięcie w EPG jest dziwne bo po jego kliknięciu dekoder przełącza mi kanał na TVP1 (bez głosu) a dopiero potem wchodzi do menu.

Komentarz

Dużo mnie w tym temacie, dołożę jeszcze jedno.
          Wczoraj a w sumie już dzisiaj w nocy, mój dekoder zwariował.
          Kanał 14, 15, 16, 17 czarny ekran i cisza. Kanał 18 wysiedla AXN White, sam obraz bez głosu, na pasku ifo jest TVP Historia. Na kanale 20 TV Puls obraz był ale głos był z jakieś polskiego programu informacyjnego. Był także jeszcze mały + miałem odkodowane kanały 30 - 35. Niestety albo stety dzisiaj rano wróciło do normy, czyżby oznaka starzejącego się dekodera czy może któryś z techników miał w nocy trochę czasu i bawił się czymś na czym się nie znał?

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
            Dużo mnie w tym temacie, dołożę jeszcze jedno.
            Wczoraj a w sumie już dzisiaj w nocy, mój dekoder zwariował.
            Kanał 14, 15, 16, 17 czarny ekran i cisza. Kanał 18 wysiedla AXN White, sam obraz bez głosu, na pasku ifo jest TVP Historia. Na kanale 20 TV Puls obraz był ale głos był z jakieś polskiego programu informacyjnego. Był także jeszcze mały + miałem odkodowane kanały 30 - 35. Niestety albo stety dzisiaj rano wróciło do normy, czyżby oznaka starzejącego się dekodera czy może któryś z techników miał w nocy trochę czasu i bawił się czymś na czym się nie znał?
            W nocy zaliczyli awarię
            Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
            W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
            Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Szybko się uwinęli.
              Skąd Ty czerpiesz te informacje, widzę ,że można liczyć na Ciebie.
              Ok, dzięki.

Komentarz

napisał(a) Paweł_nc+ Zobacz post
                Zmiana oprogramowania dekoderów 5800S jest planowana. Nie znamy natomiast szczegółów czyli daty i zakresu zmian.
                Pewnie z nowym softem czekano do zmiany logotypu nc+ .
                Skoro nowe logo jest , to może i ten eksponat już się do tego nadaje .

Komentarz

Dekoder ewidentnie ma potencjał ... Jest "stary", ale skoro jest ... to można by wykrzesać z niego wszystko co najlepsze. Idealnie byłoby gdyby uaktywnili USB i zrobili z tego sprzęt PVR Ready

Pytanie brzmi, kiedy ten soft ? Zapowiedzi że będzie ale nie wiadomo kiedy są mało satysfakcjonujące. Drodzy przedstawiciele, w tym czy w przyszłym roku ?
                  Panasonic 42ST30E
                  BOX+ New 2851s
                  Comfort + i HBO

Komentarz

No własnie kiedy?
                    Można było by chociaż podać tak orientacyjnie jakaś datę.
                    W końcu posiadacze nbox-ów też są użytkownikami nc+
                    Też tak samo opłacamy nasze pakiety wiec dlaczego nie mieli byśmy dostać aktualizacji do dekodera, a od dłuższego czasu tylko mówią nam ze będzie a nie wiadomo kiedy.
                    A w ogóle jest coś robione w tej sprawie?
                    Wydaje mi się że to jest tylko takie puste gadanie.
                    Zostajemy odsunięci na dalszy plan.

Komentarz

Witam, probowal ktos wymienic ten archaiczny dekoder 5800S na nowy box 2851 w trakcie trwania umowy, bez dodatkowych kosztow i bez przedluzenia umowy ? Gdy zepsuje mi sie 5800S to jest szansa ze wymienia mi na box 2851 ? Przedluzenie umowy bez promocji to istne samobojstwo.

Komentarz

Witam, znalazłem tutaj:

http://ncplus.pl/strefa-abonenta/akt...-uklad-kanalow

link do aktualnej listy kanałów w nc+.

Od pozycji 191-196 są zaznaczone kanały France oraz Mezzo, niestety w swoim dekoderze (biały bez nagrywarki w nc+mix) nie mam tych kanałów.

Proszę o info czy u Was też ich nie ma?
                        Comfort+
                        mediaBOX+
                        Multi+
                        netVOD+ konto p.
                        CANAL+ VOD
                        HBO GO HB ITI
                        HBO
                        EXTRA+
                        Premium Sport &Film
                        netVOD+ Multi+
                        netVOD+ CANAL+ Platinum
                        58,3/msc

Komentarz

potwierdzam u mnie tez nie ma i nie bylo

Komentarz

macie jakiś sposób na zanikające EPG, włącze dekoder mam wszystko a po jakimś czasie na większości kanałów brak epg, potem znów jest... od czego to zależy?
                            Comfort+
                            mediaBOX+
                            Multi+
                            netVOD+ konto p.
                            CANAL+ VOD
                            HBO GO HB ITI
                            HBO
                            EXTRA+
                            Premium Sport &Film
                            netVOD+ Multi+
                            netVOD+ CANAL+ Platinum
                            58,3/msc

Komentarz

@piotrekj66,
                              włącz kanał TVP1 HD i sprawdź jakość sygnału (SETUP - Diagnostyka - Miernik sygnału).
                              Jeżeli parametr ten będzie niższy niż 60%, proszę doprecyzować ustawienia anteny.
                              Jeśli jakość będzie odpowiednia, wyłącz dekoder od zasilania i uruchom ponownie. Następnie pozostaw go włączonego na kanale TVP1 HD przez kilka minut. W tym czasie EPG powinno się uzupełnić.

Komentarz

Jakość na tym TP mam 74%, najlepsze jest to ze jak wejdę w setup albo w EPG coś się pokręce i wyłącze to czasem złapię EPG dla każdego z kanałów a po jakimś czasie samo znika i nie ma go albo do któregoś losowego momentu (za którym razem jak odpale dekoder) lub właśnie do wykonania tej czynności z wchodzeniem w ustawienia itp.

Jest na to jakiś sposób?
                                Comfort+
                                mediaBOX+
                                Multi+
                                netVOD+ konto p.
                                CANAL+ VOD
                                HBO GO HB ITI
                                HBO
                                EXTRA+
                                Premium Sport &Film
                                netVOD+ Multi+
                                netVOD+ CANAL+ Platinum