Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

napisał(a) stonka Zobacz post
    Gdyby w nc+ mieli odrobine dobrej woli to mogliby uwolnić USB i zrobić z tego dekodera sprzęt PVR ready i pchać za 0 zł aktywacji do oferty abonamentowej
    Nie wiem czy ten antyk by temu podołał.
    Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
    W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
    Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Oczywiście ze by podołał Kwestia oprogramowania... Niby taki antyk a obraz daje ostry jak żyleta ;)
      Panasonic 42ST30E
      BOX+ New 2851s
      Comfort + i HBO

Komentarz

napisał(a) stonka Zobacz post
        Oczywiście ze by podołał Kwestia oprogramowania... Niby taki antyk a obraz daje ostry jak żyleta ;)
        Obraz najważniejszy,mam nadzieję, że z płynnością działania również nie jest źle.

Zwracam honor zatem
        Do 31.07.2013r. WPT+HBO+nPremium
        W końcu zrozumiałem ofertę i od 01.08.2013r.:
        Universe+/6xCanal+/3xHBO

Komentarz

Mam pytanie do moderatorów. Co jest z tym dekoderem, jak wcisnę przycisk info to na niektórych kanałach jest informacja o aktualnym programie, a na większości pisze "brak informacji". Przełączę na kanał 11, za kilka minut informacje się pojawiają i znowu znikają. Nie ukrywam, że jest to irytujące nie mogąc przeczytać opisu co aktualnie oglądam.
          17.04.2013 Universe+, MR standard, 6x canal+ umowa 12-mcy

Komentarz

napisał(a) leo828 Zobacz post
            Mam pytanie do moderatorów. Co jest z tym dekoderem, jak wcisnę przycisk info to na niektórych kanałach jest informacja o aktualnym programie, a na większości pisze "brak informacji". Przełączę na kanał 11, za kilka minut informacje się pojawiają i znowu znikają. Nie ukrywam, że jest to irytujące nie mogąc przeczytać opisu co aktualnie oglądam.
            Nie powinno być takiego problemu. Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu Menu dekodera?

Komentarz

napisał(a) leo828 Zobacz post
              Problem ten na moich dwóch dekoderach występuje od wielu miesięcy. Ciągły brak informacji o dalszych 3 programach na większości kanałach.

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                Nie powinno być takiego problemu. Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne z poziomu Menu dekodera?
                W tym dekoderze w Menu jest opcja "Ustawienia domyślne" i takie też robiłem nic to nie daje. Dekoder ten jest jako multiroom. Uprawnienia dostaje internet też jest.

Komentarz

jaką masz jakość sygnału na TVP1HD?

Komentarz

napisał(a) Jurek_nc+ Zobacz post
                    jaką masz jakość sygnału na TVP1HD?
                    Siła 100, jakość 56

Komentarz

Wyślij dane swojej umowy wraz z opisem sytuacji i nickiem z forum na doradcę. Po otrzymaniu tych danych sprawdzę sytuację na koncie oraz postaram się pomóc.

Komentarz

Proszę o informacje od przedstawicieli, Czy planowane jest wprowadzenie nowego oprogramowania do dekodera 5800s ? Jeżeli tak to czy NC+ planuje uaktywnić USB i przygotować dekoder do funkcjonalności PVR Ready ?
                        Panasonic 42ST30E
                        BOX+ New 2851s
                        Comfort + i HBO

Komentarz

Zmiana oprogramowania dekoderów 5800S jest planowana. Nie znamy natomiast szczegółów czyli daty i zakresu zmian.

Komentarz

Jestem ciekawy czy zmiana będzie dosłownie kosmetyczna czy też oprogramowanie zostanie upodobnione do tego z 5720SX

Komentarz

Może być kosmetyczna ... byle odblokowali USB i zrobili z tego sprzęt PVR Ready
                              Panasonic 42ST30E
                              BOX+ New 2851s
                              Comfort + i HBO

Komentarz

Mi na razie USB z boxa służy do ładowania telefonu w stacji dokującej

Ale gdyby je odblokowali z funkcją pvr no to by był plusik, ale czy nc+ zrobi nam dobrze?

Komentarz

Pracuję...
                                X
                                nc+