Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Box+

W tym wątku rozmawiamy na temat dekodera BOX+ . Serie: BSKA, BXZB (5800S) .

-oglądasz programy w najwyższej jakości obrazu i dźwięku
    -prosty przewodnik telewizyjny EPG pomaga Ci szybko znaleźć interesujący program
    -czerpiesz dodatkowe informacje z serwisów www na ekranie telewizora w trakcie oglądania programu
    -masz dostęp do ponad 300 internetowych stacji radiowych
    -prosta instalacja i obsługa

Specyfikacja techniczna

-obraz w wysokiej rozdzielczości (HDTV) 720p, 1080i
    -skalowanie sygnału SDTV (PAL) do rozdzielczości HDTV (720p, 1080i)
    -dźwięk przestrzenny 5.1 Dolby Digital
    -złącza: HDMI, Komponent (YPbPr), EURO, Ethernet i USB
    -zgodność ze standardami MPEG 4 i MPEG 2
    -7-dniowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
    -4-cyfrowy wyświetlacz LED
    -jeden Tuner
    -port umożliwiający podłączenie do Internetu
    -menu w języku polskim

BOX+ HD
    Oglądasz programy w jakości HD oraz masz wygodny przewodnik po kanałach. Co, gdzie i kiedy nawet z 7-dniowym wyprzedzeniem.

Oglądasz wybrane programy w jakości HD, słuchasz świetnej muzyki, przeglądasz popularne serwisy internetowe i zawsze jesteś na czasie. Dekoder HD dostępny jest w ofercie platformy nc+, w usłudze Multiroom Standard HD jako urządzenie dodatkowe.

Pomoc
    instrukcja dekodera BOX+ (5800S)

• High Definition

Dzięki jakości HD (High Definition) obraz nabiera wyrazu, kolory intensywności, a Ty sam dostrzegasz jeszcze więcej szczegółów. Już teraz możesz oglądać wybrane programy w jakości HD i docenić wszystkie możliwości, jakie daje jakość High Definition.

• Radio internetowe RADIO+

To ponad 400 internetowych stacji radiowych. Możesz słuchać muzyki popularnej, klasycznej, jazzu czy rocka i cieszyć się niepowtarzalnym dźwiękiem. więcej

• Przewodnik po kanałach EPG+

Używaj prostego, elektronicznego przewodnika po programach. Dzięki EPG+, sprawdzisz informacje na temat wybranego filmu lub serialu.

• Niekodowane bezpłatne kanały satelitarne

W ofercie jest ponad 350 kanałów FTA z Hot Bird, w tym kanał Arte HD, oraz ponad 130 z satelity Astra.

• Portal+

Masz dostęp do wybranych serwisów internetowych, na ekranie swojego telewizora. Wystarczy, że podłączysz dekoder do Internetu.

Komentarz

Dzięki @Folus za ładny obrazek, nie muszę szukać serii swojego. To jest to samo co n-ce było z tym niebieskim kółeczkiem?
      Jeśli tak, to mam pytanie, proszę mi nie udzielać górnolotnych odpowiedzi, że jakieś tr. są na satelicie i jakieś satelity to taki i tym podobne bzdury, ja się na tym nie znam.
      napisał(a) Dawid_nc+ Zobacz post
      -prosty przewodnik telewizyjny EPG pomaga Ci szybko znaleźć interesujący program.................................

-7-dniowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
      Jak to się dzieje, że tego wspaniałego EPG nie ma?
      Albo dopiszcie do swoich świetnych tekstów
      napisał(a) Dawid_nc+ Zobacz post
      -prosty przewodnik telewizyjny EPG pomaga Ci szybko znaleźć interesujący program, pod warunkiem, że będziesz oglądał kanał 11.

-7-dniowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG), pod warunkiem, że będziesz oglądał kanał 11.
      Ostatni raz edytowany przez Leon; 2013-04-07, 18:48.

Komentarz

Nie, wystarczy przełączać dekoder do standby, jak go nie używasz.

Komentarz

napisał(a) uzyszkodnik Zobacz post
          Nie, wystarczy przełączać dekoder do standby, jak go nie używasz.
          Jeśli to do mnie to rozszerz swoją myśl, bo nic nie rozumiem.

Komentarz

Jeśli nie korzystasz z dekodera to przełącz go w tryb standby i wtedy EPG będzie ładowało się bez problemu.

Komentarz

Ja nie wyłączam n-boxa z prądu, jednak jak się ogląda z tr. nie tych co trzeba to EPG darmo szukać.
              Nie mów, że nie miałeś nigdy takiej sytuacji.

Komentarz

Nie miałem. Może dlatego, że mój dekoder nie pracuje 24h/7 dni w tygodniu. Naprawdę wystarczy 5-10min w standBy lub na TVP1HD, aby EPG się zaciągnęło.

Komentarz

napisał(a) uzyszkodnik Zobacz post
                  Nie miałem. Może dlatego, że mój dekoder nie pracuje 24h/7 dni w tygodniu. Naprawdę wystarczy 5-10min w standBy lub na TVP1HD, aby EPG się zaciągnęło.
                  Z tym może być różnie. Ja staram się zawsze wyłączać dekoder w tryb stand-by na k.11 TVP1 HD, a mimo to niejednokrotnie są problemy z EPG na części kanałów i to różnych jak zauważyłem.

Komentarz

olo, od czego to w takim razie zależy, teraz wracam do domu, telewizor gra na kanale 7, Polsat HD, naciskam czerwony guzik i EPG jest puste.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
                      olo, od czego to w takim razie zależy, teraz wracam do domu, telewizor gra na kanale 7, Polsat HD, naciskam czerwony guzik i EPG jest puste.
                      Mnie pytasz? Skąd mam wiedzieć skoro pewnie ci co tworzą EPG tego nie wiedzą.
                      Czytałem wcześniej jakiś artykuł mówiący o tym, że EPG to "pięta achillesowa" większości platform.

Komentarz

Czyli jak najbardziej mój 1 post nr 3 w tym wątku jest nadal aktualny i jak najbrardziej zasadny.

Komentarz

Niewłaściwy pin.

Witam.
                          Mam problem tego typu:
                          odebrałem dziś dekoder serii BXZB do MR standard i nie potrafię wejść do menu ustawień aby ustawić sieć gdyż standardowy pin 1,2,3,4 jest niewłaściwy.
                          Jutro będe dzwonił do BOK - czy na dzisiaj jeszcze jest jakieś rozwiązanie tego problemu czy trzeba dzwonić jutro?

Już wszystko ok.Wyłączyłem dekoder następnie załączyłem i za pierwszym razem dekoder przyjął pi 1,2,3,4
                          Ostatni raz edytowany przez marcusm; 2013-04-29, 21:52.

Komentarz

się przypomnę
                            wiadomo coś, kiedy oprogramowanie nc+ na białasa?
                            było: EXTRA+ 8xC+ VOD+ HBO i MRS - 59,27zł
                            ostateczna oferta przedłużeniowa DUK: EXTRA+ 6xC+ HBO i MRS - 89,90zł/m-c,
                            czyli mniej za więcej kasy, więc po 15 latach 31.07.2015

Komentarz

napisał(a) rafix1 Zobacz post
                              się przypomnę
                              wiadomo coś, kiedy oprogramowanie nc+ na białasa?
                              Pewno, że wiadomo

DZIŚ nie

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+