Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Ciągły Restart dekodera

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Ciągły Restart dekodera

Przy każdym włączeniu dekodera włącza się restart bez obrazu i tak kontynuuje. Nie ma ekranu powitalnego ani nic. Wszystko jest podłączone tak jak wcześniej (kiedy działało wszystko dobrze). Wygląda tak, jakby ciągle się restartował. Próbowałam przyciskać gwiazdkę i 1,2,3 i nic. Próbowałam bez karty przyciskać menu i res i nic. Tak jakby wogóle nie reagował. Co można zrobić?

Do wymiany. Miałem to samo.

Komentarz

Czemu do wymiany, może tylko "słynna" wymiana kondensatorów (kilka szt. za grosze).
      wyłącz tefałen, włącz myślenie

Komentarz

Co To sa te kondensatory? Przyznam ze wymiana Jest dla mnie problemowa bo mieszkam Za granica

Komentarz

@genzos,
          wykonaj proszę reset dekodera do ustawień fabrycznych. Aby go wykonać proszę nacisnąć klawisz SETUP i wybrać zakładkę /Ustawienia/ a następnie przejść do zakładki /Ustawienia Domyślne/. Używając strzałek proszę wybrać przy opcji /Przywróć Ustawienia Domyślne/ wartość /Tak/.
          Wybór należy zatwierdzić klawiszem OK. Po tej czynności dekoder uruchomi się ponownie.
          Dodam, że reset ten przywraca niektóre ustawienia fabryczne:
          - zostaną usunięte rachunki,
          - zostaną usunięte listy użytkowników.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
          Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Naciskam klawisz setup ale nadal jest czarny ekran. Nic nadal sie nie wlacza.
            naciskam tez reset na dekoterze i tez nic
            Ostatni raz edytowany przez Aleksandra_nc+; 2018-06-20, 09:33.

Komentarz

genzos w związku z niepoprawnie działającym dekoderem, konieczna będzie jego diagnostyka w Punkcie serwisowym. Jeśli potwierdzone zostanie uszkodzenie dekodera, sprzęt zostanie wymieniony.
              Aktualna lista Punktów Serwisowych i Salonów nc+, w których można dokonać wymiany dekodera jest dostępna na stronie http://ncplus.pl/oferta/jak-kupic. Są one oznaczone jako Punkt serwisowy lub Centrum nc+.
              Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
              Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Komentarz

zdecydowalam sie na zakup nowego dekodera TUNER N-BOX ITI- 2850 Combo

i pojawil sie problem. Oto pokazuje on jakosc ustawienia anteny na ok 50%, a w instrukcji jest napisane ze ma miec przynajmniej 60%. Zadzwonilam po specjaliste od anteny, ktory wzmocnil sygnal ale bez zmian. Probowalismy na wszystkie sposoby, az w koncu sprobowalismy wlaczyc stary dekoder i dziwnym trafem uruchomil sie! Ale pokazujac jakosc sygnalu na poziomie 90%!!!
                I przyznam ze teraz zglupialam. Nowy dekoder pokazuje jakos sygnalu duzo duzo nizsza niz stary? Z jakiego powodu? Technik od anteny powiedial ze ten nowy jest zepsuty. Co z nim nie tak?

Natomiast stary dekoder zastartowal, ale czasami szarpie obrazem albo pokazuje ze nieprawidlowy sygnal i brak obrazu (czasami), ale dzwiek jest.

Komentarz

Dekodery są różnej daty, wiec i miernik sygnału działa w nich na trochę innej zasadzie, dlatego mogą występować różnice w odczycie. Modele, które posiadasz są sparowane z kartami, więc przełożenie karty do nowego dekodera nic nie da. Pozostanie na ekranie aktywacyjnym.

Komentarz

Pracuję...
                  X
                  nc+