Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

07-10-2015 Aktualizacja oprogramowania dekoderów 2849/2850 ST

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 07-10-2015 Aktualizacja oprogramowania dekoderów 2849/2850 ST

Dzisiaj (07.10.2015) w godzinach przedpołudniowych została wysłana aktualizacja oprogramowania dla dekoderów ADB w wersji 2849/2850ST.

Dekoder pobierze aktualizację automatycznie w trybie stand-by bez żadnej ingerencji użytkownika lub pobierze je poprzez ręczne wymuszenie aktualizacji ze strony Abonenta. Identyfikator oprogramowania (MENU > USTAWIENIA > DIAGNOSTYKA > LOADER > IDENTYFIKATOR OPROGRAMOWANIA) ma oznaczenie 13.1.4

Wersja oprogramowania (MENU > USTAWIENIA > DIAGNOSTYKA > INFORMACJE O SYSTEMIE > WERSJA OPROGRAMOWANIA) ma oznaczenie 0x48

Uwaga!

Podczas aktualizacji nie odłączaj dekodera od zasilania oraz nie odpinaj kabla antenowego.

Główne zmiany w oprogramowaniu:

-ukrycie wybranych nagrań
    -możliwość wyłączenia/włączenia trybu przesunięcia czasowego (time shift)
    -wyszukiwanie kanałów na liście kanałów, oraz w EPG
    -wyszukiwanie nagrań na liście nagrań
    -wyszukiwanie ulubionego kanału radiowego w usłudze RADIO+
    -zmiana domyślnego czasu po którym dekoder przechodzi w stan czuwania - dodanie opcji 3 godziny
    -zmiana ekranu powitalnego podczas uruchomienia dekodera

Lista rozwiązanych problemów:

-problem z nagrywaniem niektórych kanałów, np. nagrywamy kanał 13Ulica a faktyczne nagranie jest z innego kanału
    -funkcja "znajdź podobne" będzie dostępna nawet jeśli nie jest dołączony dysk twardy do dekodera (do tej pory, gdy nie było dysku opcja ta nie była dostępna)
    -poprawiono płynność przesuwania kafli w widoku EPG Gazeta
    -wiele innych poprawek stabilności i graficznych
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

W "co nowego" pisalo to smao co dla mediabox+. Ale te loga to jakies jaja nie z tej ziemi. HBO na 50 kanale logo TV6, Polsat NEWS HD logo bez dopisku HD, Canal+1 brak loga. Canal+Family brak loga, Boomerang brak loga.

Komentarz

Logotypy są do niczego tam gdzie kanały hd to są logotypy sd a najlepsze to jest to logotyp cbs reality to tvp kultura. Kilka kanałów przed aktualizacją miało swoje logotypy a teraz ich nie ma. Ktoś z techników nieźle zaszalał z tymi logotypami
      Ostatni raz edytowany przez Luki555; 2015-10-07, 16:39.

Komentarz

No to chyba zaraz posypie sie w nc+ zwolnienie. Tylko czekac na kolejna aktualizacje w trybie przyspieszonym. Na dawnym 180 dalej logo TCM mimo iż nazwa kanału TNT.

A ja kiedys mowilem, ze soft nc+ jest lepszy od softu CP, chyba zmienie zdanie powoli

Komentarz

wiele innych poprawek stabilności i graficznych
          To chyba autor wątku nie ma namysli w tym stwierdzeniu logotyów, a jak ma to minął sie z powolaniem

Komentarz

Logotyp to mały pikuś ciekawe jakie błędy wyjdą w trakcie pracy dekodera. Za te logotypy to ktoś w nc+ powinien oberwać bo albo coś zażył albo chciał zrobić jakiś żart klientom udało się z cbs reality jako tvp kultura to muszę przyznać aż się uśmiałem

Komentarz

napisał(a) Luki555 Zobacz post
              Logotyp to mały pikuś...
              No pewnie! W momencie uruchamiania dekodera pojawia się ekran powitalny z napisem "nc+ niesamowite". To jest clou aktualizacji!
              abonent od 01.03.2007r.

Komentarz

Mam taki dekoder jako pozostałość po usłudze multiroom premium. Leży gdzieś na dnie szuflady. Czy może umożliwiono już wykorzystywanie go do odbioru kanałów FTA i DVB-T? Jak go kupowałem, to nawet na tym forum prezes do spraw technologii ITI Neovision informował, że po zakończeniu umowy kupowany na własność dekoder będzie zachowywał taką funkcjonalność... potem było już tylko zbywanie.
                USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

Mi wlasnie przed chwila wywalil, ze nie ma polaczenia z dekoderem głównym w multiroom standard mimo iz ustawienia z routera w obu (tez w mediabox) nie zmieniane. Wybralem opcje z przelozeniem karty z glownego dekodera. Po chwili wyskoczylo wloz karte dekodera dodatkowego i narazie dziala.

Czyzby nc+ biła za ciosem CP z przekladaniem kart

Komentarz

Moja mydelniczka do multiroomu zaczęła pomykać trochę żwawiej. No i najważniejsze, że info na pasku nie przeskakuje już samo z siebie na samą górę.

Nie do wiary, że sobie z tym poradzili. Chyba tam na samej górze w kierownictwie ktoś dostrzegł, że ta przypadłość jest jednak wnerwiająca.......
                    nie róbcie podwyżek - jest przecie deflacja !

Komentarz

to hasło na ekranie powitalnym "nc+ niesamowite" to chyba dotyczy aktualizacji i to co wniosła, a nie że oferta nc+ jest niesamowita

Komentarz

Witam, mnie nowa aktualizacja odebrała n Portal,a w zamian dała ICA i żąda numeru umowy od użytkownika TNK HD-"niesamowite"...

Komentarz

Wczoraj dekoder pobrał nową aktualizację wersja 0x50, co dała ta aktualizacja? Bo nic nowego nie zauważyłem

Komentarz

Luki555 była to aktualizacja czysto serwisowa nie wprowadza żadnych zmian widocznych dla Abonenta.
                            Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
                            Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
                            X
                            nc+