Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

2850ST - czy da się odblokować

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 2850ST - czy da się odblokować

Odbiornik 2850 st po multiroomie, po resecie, status 3, wisi na ekranie aktywacyjnym. Proszę o odpowiedź, czy:
    1. Da się na nim oglądać TV naziemną, tylko na tym mi zależy, jeśli nie, to:
    2. Czy da się przejść na TV na kartę dzwoniąc do BOK, jeśli nie, to
    3. W jaki sposób można go uruchomić.
    Dzięki za odpowiedź

@imovane,
    status 3, uniemożliwia pominięcie ekranu aktywacyjnego przy nieaktywnej karcie. W tej sytuacji, możesz wybrać ofertę dedykowaną Klientom z własnym sprzętem. Szczegóły odnajdziesz pod adresem http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus. Z pakietów które znajdziesz pod linkiem, nie możesz skorzystać z pakietu Domowego HD+ ponieważ jest to usługa na doładowanie (niedostępna dla dekoderów po Multiroom).

Komentarz

ITI-2850ST po multiroomie

to są jakieś żarty. mam dokładnie ten sam problem, dekoder 2850ST po multiroomie na własność - nie mogę go użyć do samej DVB-t! rozumiem że może służyć mi jako podstawka pod kwiatki... dla mnie to jest oszustwo! przy zawieraniu umowy zapewniano mnie ze po jej zakończeniu będę mógł używać go do telewizji naziemnej. proszę o pomoc

Komentarz

Właśnie wygrzebałem z szafy ten dekoder. Ruszyło coś w tej sprawie? Zautualizował się do wersji ,,niesamowite,, i stanął na aktywacji.
        turboBOX 500GB
        Platinum + HBO + HistoryHD + MR 140.99 zł.

Komentarz

mam 2849, od soboty walcze aby zaaktywowac nc+mix.
          Problem jest bo mojej karty nie mam w systemie.
          Dzisiaj poszło zlecenie do techników o dodanie karty do systemu, zobaczymy jaki bedzie final.
          Superpremium - 3740SX+WifiBox+
          Motywacja jest tym, co pozwala zacząć, Nawyk jest tym, co pozwala ci wytrwać

Komentarz

Dzisiaj pani konsultantka rozwiała moje nadzieje na odpalenie tunerka mówiąc iż nic nie może zrobić w tej sprawie ponieważ karta jest nieaktywna.
            A przy zawieraniu umowy i zakupie białego na własność, pan konsultant zapewniał mnie o funkcjonowaniu dekodera w zakresie odbioru kanałów FTA po zakończeniu umowy.

Komentarz

Myślę, że to sprawa o której warto poinformować rzeczników konsumentów i UOKIK. Efektywnie n-ka sprzedała wam sprzęt, który zablokowała i z którego nie da się korzystać. Moim zdaniem, jest to naruszenie zbiorowych interesów konsumentów i jako takie powinno wpaść w kompetencje UOKIK. I pamiętajcie wspomnieć, że konkurencyjna platform satelitarna, która również sprzedawała i sprzedaje tunery na własność, umożliwia na nich zarówno odbieranie z satelity kanałów FTA, jak i opłacanie wybranych pakietów w trybie prepaid.

A jeśli nie będzie postępu, to prośba o zwrot pieniędzy, bo nie jesteście w stanie korzystać ze sprzętu zgodnie z jego przeznaczeniem, to jest do odbioru programów TV, zarówno naziemnych, jak i satelitarnych. Wiem, że dwa lata minęły, ale akurat w przypadku celowego ZABLOKOWANIA sprzętu przez operatora próbowałbym, bo nie wiem, czy tego terminu nie dałoby się w takim przypadku ominąć.
              NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) DeDragon Zobacz post

Dzisiaj pani konsultantka rozwiała moje nadzieje na odpalenie tunerka mówiąc iż nic nie może zrobić w tej sprawie ponieważ karta jest nieaktywna.
                To już w CP jest lepiej, bo oni mogą aktywować tuner własnościowy do odbioru kanałów FTA, a ja miałem podobny przypadek z tym samym tunerem z n na kartę, jak wygasły wszystkie pakiety to zablokował się na ekranie aktywacyjnym z komunikatem że brak uprawnień na karcie i oczekuje na odebranie uprawnień i tak stał nawet cały dzień.

Komentarz

Pracuję...
                X
                nc+