Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+ DVB-T

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

A wytłumaczy mi ktoś działanie tego wyłącznika czasowego?

Komentarz

Dzięki niemu dekoder wyłączy się po określonym przez Ciebie w ustawieniach czasie bezczynności. Jako bezczynność rozumiem: brak użytkowania pilota podczas pracy dekodera. Jeżeli dekoder ustawisz na dwie godziny. To po dwóch godzinach od wykonania ostatniej czynności pilotem dekoder się wyłączy.
      Jest to nieco bardziej skomplikowane w dekoderach z dyskami ale u Ciebie jest tak jak wyżej.

Komentarz

Ja rozumiem zasadę wyłącznika czasu, rozumiem też Twoją odpowiedź. Jest jednak "ale' u mnie najmniejsza jednostka czasu, którą mogę nastawić to 4 (słownie cztery ) godziny. Największa jednostka czasu to 8 godz. Chcesz powiedzieć, że ja mam zaplanować każdego dnia o której usnę?
        Przynajmniej ja, do tej pory wyłączniki czasu spotykałem działające od 15 minut do 1:30.

Komentarz

Rozumiem, kolejny bubel aby utrudnić, poniżyć klienta i jasno przedstawić kto ma władzę.

Komentarz

Po prostu zastosowana funkcja wyłącznika czasowego jest trochę inna niż oczekiwana/znana przez Ciebie.Bezczynność jest tutaj kluczem

Komentarz

Witam.

Automatyczne wyłączanie w razie długiej bezczynności użytkownika jest wymaganiem nałożonym przepisami UE. Na ma celu oszczędzanie energii, w sytuacji kiedy użytkownik zapomni wyłączyć urządzenie.

Pozdrawiam.

nOlsbit

Komentarz

nOlsbit, zrobiliście coś, co Wam nakazali z UE. Zróbcie coś o co Was prosimy my, abonenci.
                Używam liczby mnogiej bo wiele było takich próśb.

Komentarz

Nie działa radio internetowe w 2850.

Mam multiroom premium i od przynajmniej około roku nie działa radio internetowe w box 2850, dostęp do portalu onet jest, w czarnym turbo wszystko działa. Po ostatniej zmianie softu przynajmniej widać reakcje na chęć nawiązania połączenia, ale pojawia się komunikat o braku połączenia z serwerem. W starym sofcie miałem podwójnie stacje internetowe, teraz są pojedynczo. Radio z satelity działa. Zmieniałem w routerze porty, soft, kable między box'em a routerem. Nic nie pomaga. Czy ktoś miał podobny problem?

Komentarz

napisał(a) nOlsbit Zobacz post
                    Witam.

Automatyczne wyłączanie w razie długiej bezczynności użytkownika jest wymaganiem nałożonym przepisami UE. Na ma celu oszczędzanie energii, w sytuacji kiedy użytkownik zapomni wyłączyć urządzenie.

Pozdrawiam.

nOlsbit

A czy wraz z tymi zmianami wprowadzono w 2849/50/51 prawdziwy tryb stand-by czy też jak to czasami się nazywa tryb głębokiego czuwania z zużyciem ~1W ?.
                    No bo co z tego że dekoder się wyłączy po 2 godz. jak i tak w stanie czuwania będzie zużywać niemal tyle samo energii co w stanie pracy.

Komentarz

czy 2850 będzie pracować z dyskiem zewnetrznym 1t toshiby
                      ITI 2850 ST

Komentarz

Witam, jestem zainteresowany ofertą nc+ na kartę
                        http://ncplus.pl/skl...ewizja-na-karte
                        z dekoderem ADB 2850, czy ten dekoder będzie odbierał dvb-t po okresie ważności pakietu bez opłat? Planuje doładowywać kartę nieregularnie np 1 raz na rok na 3 miesiące a przez pozostały czas korzystać z dvb-t + fta z satelity. I jeszcze jedno pytanie czy na tym dekoderze będzie możliwość słuchać programu 1, 2, 3, 4 Polskiego Radia z satelity przy wyłączonym telewizorze(podłączony przez hdmi) a dźwięk wyprowadzać przez SCART do amplitunera(model bez hdmi i SPDIF)

Komentarz

Pracuję...
                        X
                        nc+