Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Box+ DVB-T

Zwiń
Ten wątek został przyklejony.
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Box+ DVB-T

W tym wątku prowadzimy dyskusję na temat dekodera Box+ DVB-T . Seria: CSTA (2850ST), DGBC, DFKB(2849ST) .

Box+ DVB-T:
    -oglądasz programy w najwyższej jakości obrazu i dźwięku
    -prosty przewodnik telewizyjny EPG pomaga Ci szybko znaleźć interesujący program
    -czerpiesz dodatkowe informacje z serwisów www na ekranie telewizora w trakcie oglądania programu
    -masz dostęp do ponad 300 internetowych stacji radiowych
    -prosta instalacja i obsługa

Specyfikacja techniczna

-obraz w wysokiej rozdzielczości (HDTV) 720p, 1080i
    -skalowanie sygnału SDTV (PAL) do rozdzielczości HDTV (720p, 1080i)
    -dźwięk przestrzenny 5.1 Dolby Digital
    -złącza: HDMI, Komponent (YPbPr), EURO, Ethernet i USB
    -zgodność ze standardami MPEG 4 i MPEG 2
    -7-dniowy elektroniczny przewodnik po programach (EPG)
    -jeden Tuner
    -port umożliwiający podłączenie do Internetu
    -menu w języku polskim
    -możliwość nagrywania na zewnętrzny dysk USB
    -cyfrowa telewizja naziemna dzięki wbudowanemu tunerowi

BOX+
    Oglądasz programy w jakości HD oraz masz wygodny przewodnik po kanałach. Do tego cyfrowa telewizja naziemna*.

Oglądasz wybrane programy w jakości HD, masz możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego USB, słuchasz świetnej muzyki, przeglądasz popularne serwisy internetowe i zawsze jesteś na czasie. Wystarczy, że podłączysz go do anteny naziemnej i możesz oglądać cyfrową telewizję naziemną DVB-T. Dekoder BOX+, w usłudze Multiroom Premium HD, jest urządzeniem dodatkowym, na którym masz dostęp do wypożyczalni filmów i listy nagrań.

* w zależności od modelu

Pomoc
    instrukcja dekodera BOX+ (2849/2850)

• High Definition

Dzięki jakości HD (High Definition) obraz nabiera wyrazu, kolory intensywności, a Ty sam dostrzegasz jeszcze więcej szczegółów. Już teraz możesz oglądać wybrane programy w jakości HD i docenić wszystkie możliwości, jakie daje jakość High Definition.

• Nagrywanie na zewnętrzny dysk USB

Masz możliwość podłączenia zewnętrznego dysku twardego USB do Dekodera. Dzięki niemu, możesz oglądać filmy i seriale z twojej własnej, domowej kolekcji, oraz nagrywać programy bezpośrednio na dysk.

• Przewodnik po kanałach EPG+

Używaj prostego, elektronicznego przewodnika po programach. Dzięki EPG+, sprawdzisz informacje na temat wybranego filmu lub serialu.

• Niekodowane bezpłatne kanały satelitarne

W ofercie jest ponad 350 kanałów FTA z Hot Bird, w tym kanał Arte HD, oraz ponad 130 z satelity Astra.

• Radio internetowe RADIO+

To ponad 400 internetowych stacji radiowych. Możesz słuchać muzyki popularnej, klasycznej, jazzu czy rocka i cieszyć się niepowtarzalnym dźwiękiem. więcej

• Portal+

Masz dostęp do wybranych serwisów internetowych, na ekranie swojego telewizora. Wystarczy, że podłączysz dekoder do Internetu.

• DVB-T cyfrowa telewizja naziemna

Wbudowany odbiornik telewizji naziemnej umożliwia oglądanie wszystkich programów dostępnych w ramach cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T. więcej

• 3D Ready - odbiór programów trójwymiarowych

Możliwość odbioru wybranych programów w technologii 3D Ready. więcej

Komentarz

ITI 2849

Czy komuś udało się dodać TVP Rozrywka w DVB-T czy dopiero po przeinstalowaniu gdzie traci się ulubione i zmienia numeracja kanałów

Komentarz

napisał(a) ikcyzor Zobacz post
        Czy komuś udało się dodać TVP Rozrywka w DVB-T czy dopiero po przeinstalowaniu gdzie traci się ulubione i zmienia numeracja kanałów
        Wejdź na stronkę EMITELA (na forum) tam można sporo ciekawych rzeczy na ten temat i inne związane z DVB-T poczytać.

Komentarz

Żeby dodać to najpierw trzeba odbierać.

Komentarz

napisał(a) Leon Zobacz post
            Żeby dodać to najpierw trzeba odbierać.
            Nie rób kabaretu. Kabaret jest dzisiaj na TVP Rozrywka ok. 21,oo.

Komentarz

No jak olo, nie rób kabaretu? a jak rozumiesz post cytowany przez mnie? Kolega pisze o DVB-T, a może ja źle rozumie?

Komentarz

No jak olo, nie rób kabaretu? a jak rozumiesz post cytowany przez mnie? Kolega pisze o DVB-T, a może ja źle rozumie?
                Bardzo dobrze rozumiałeś (trzeba to odbierać). Skoro pytał to odbierał i ty dobrze o tym wiedziałeś, ale znam już Twoje skłonności do żartowania. Chodzi o to, że niektóre dekodery do odbioru DVB-T nowo wprowadzane kanały automatycznie wyszukują i umieszczają na liście kanałów, a w innych trzeba samemu wyszukać i później na nowo ustawić ich kolejność. Żartów nigdy za dużo w tym ponurym kraju.

Komentarz

Trzeba zmienić swoje usposobienie, wszyscy mnie już znają. olo, u mnie dopiero 22-04-2013 mają wyłączyć analog, liczę na to, że ruszy MUX3.
                  Pozdrawiam.

Komentarz

Trzeba zmienić swoje usposobienie, wszyscy mnie już znają. olo, u mnie dopiero 22-04-2013 mają wyłączyć analog, liczę na to, że ruszy MUX3.
                    Pozdrawiam.
                    To jest niemal pewne, że ruszy. Zmienili metodę postępowania i wszędzie gdzie wyłączają analog w ciągu kilku następnych godzin uruchamiają MUX-3. W niektórych miejscach Muxy (nie zawsze wszystkie) zmieniają też kanał nadawania. U mnie stanie się to 17 czerwca.

Komentarz

Od dawna

We Wrocławiu już od dawna są tylko 22-go wyłączą analog,a im kanały zmienią
                      Wrocław *Góra Ślęża* MUX-1 64 kanał, moc 100,000 kW H MPEG-4
                      Wrocław *Góra Ślęża* MUX-2 58 kanał, moc 100,000 kW H MPEG-4
                      Wrocław *Żórawina* MUX-3 33 kanał, moc 5,000 kW H MPEG-4
                      http://www.dipol.com.pl/dane_nadajni...lsce_bib07.htm

Komentarz

Czy wejscie antenowe telewizji naziemnej w dekoderze st2850 posiada zasilanie 5v ?

Komentarz

Ja we wrocku bez problemu lapie 3MUXy ze Śleży na malej antenie pokojowej od tunera dvb-t do kompa
                          sigpic
                          nc+:
                          turbobox+ (ITI-5720SX)
                          Full Extra

mediabox+ (ITI-3740SX)
                          Extra+, CANAL+, HBO

Komentarz

We Wrocławiu już od dawna są tylko 22-go wyłączą analog,a im kanały zmienią
                            Wrocław *Góra Ślęża* MUX-1 64 kanał, moc 100,000 kW H MPEG-4
                            Wrocław *Góra Ślęża* MUX-2 58 kanał, moc 100,000 kW H MPEG-4
                            Wrocław *Żórawina* MUX-3 33 kanał, moc 5,000 kW H MPEG-4
                            http://www.dipol.com.pl/dane_nadajni...lsce_bib07.htm
                            Trochę przesadziłeś z mocą tych nadajników. ERP max dla Ślęży to 100 kW, a dla Żórawiny 30 kW.
                            USW4001NCP, 5720SX, 2850ST

Komentarz

teraz to kanał 25 z Żórawiny i Ślęży w dodatku SFN gdzie u mnie od czasu do czasu zamrozi .Pozostałe 2 mux polskie i 3 czeskie idą dobrze

Dyskusja o SFN
                              http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=47&t=2556

Komentarz

Pracuję...
                              X
                              nc+