Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

2849 siła 100 bez podłączenia anteny

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• 2849 siła 100 bez podłączenia anteny

Odbiornik ma już z 8 lat dziś pokazał siła 100 Jakość 0 . Naziemna chodzi. Kubeł czy jakieś pomysły

ikcyzor wykonaj reset dekodera z przywróceniem ustawień fabrycznych.
    Aby wykonać reset dekodera proszę nacisnąć klawisz SETUP i wybrać zakładkę /Ustawienia/ a następnie przejść do zakładki /Ustawienia Domyślne/. Używając strzałek proszę wybrać przy opcji /Przywróć Ustawienia Domyślne/ wartość /Tak/.
    Wybór należy zatwierdzić klawiszem OK. Po tej czynności dekoder uruchomi się ponownie.
    Dodam, że reset ten przywraca niektóre ustawienia fabryczne:
    - zostaną usunięte rachunki,
    - zostaną usunięte listy użytkowników.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Po zrobieniu resetu dalej siła 100 i nie przechodzi konfiguracji . Pozbyłem się naziemnych gdzie we Wrocławiu mam Polsat i TVN w HD naziemne. W niedzielę kupiłem przechodzoną Ariva 252 mając świadomość, że Telewizji czeskiej w nowym standardzie mieć nie będę mimo że odbiornik odbiera w s-2 lecz nie w H.265. Po przełożeni karty prawie wszystko mi hula oprócz WP Zoom i Metro bo Nowa była zakodowana, ale mam to naziemne. Nie wiem co jeszcze straciłem bo przeważnie to żoneczka ogląda style i kuchnia. Mam jeszcze dodatkowo YouTube i mogę oglądać filmy z dysku

Komentarz

Pracuję...
      X
      nc+