Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki dekoder wybrać? mam dość tego francuskiego bubla

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Jaki dekoder wybrać? mam dość tego francuskiego bubla

Dzień dobry
    Nie długo kończy mi się obecna umowa, mam już dość ciągłych problemów z pilotami do MediaBox+, wymieniłem już 2 i boli mnie kolano od napie..a nim aby zadziałał, sposoby jego resetowania opisane na forach nie działają, dekoder jest kiepski, oferuje gorszą jakość obrazu niż starsze modele a do tego często się wiesza. Jaki obecnie dokoder warto wziąść z oferty nc+? 4k? zwykły ? mam plazmę Full Hd więc 4k mi nie jest potrzebne, dekoder ma być pozbawiony wad tego francuskiego bubla.

Rafael w związku z występującym problemem proszę o przeprowadzenie resetu pilota. W tym celu proszę nacisnąć jednocześnie i przytrzymać przez 3 sekundy klawisze OK i włącz/wyłącz nc+na pilocie od dekodera. Następnie po dwukrotnym mignięciem czerwonej diody na pilocie, należy nacisnąć kolejno klawisze 9, 8, 0. Reset pilota zostanie potwierdzony czterokrotnym mignięciem czerwonej diody.
    Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
    X
    nc+