Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

aktualizacja uprawnien

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• aktualizacja uprawnien

Czy moderator pomoze w przeslaniu uprawnien na moja karte, jestem na urlopie i zapomnialem danych, mam tylko karte.

Dziekuje

anka78
    możesz samodzielnie samodzielnie wykonać reaktywację uprawnień na karcie logując się do internetowego centrum Abonenta - moje nc+ pod adresem: moje.ncplus.pl. Po zalogowaniu się należy wybrać pozycję /Szczegóły mojej oferty/ w menu po lewej stronie a następnie przejść do zakładki /Mój sprzęt/ i kliknąć w przycisk /Aktualizacja uprawnień/.

Odświeżenie uprawnień możliwe jest również przez kontakt z Telefonicznym Centrum Abonenta, bez konieczności połączenia z Konsultantem (za pośrednictwem IVR) pod numerem telefonu 22 310 47 47 (opłata według stawek operatorów). Spośród usłyszanych komunikatów proszę wybrać /1/ - Automatyczne Centrum Telefoniczne, następnie /3/ - Aktualizacja uprawnień do odbioru, po czym proszę podać pierwsze 12 cyfr numeru karty i potwierdzić wybierając /1/.

Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
    Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Super, tylko on prosi o pesel i nr.abnamentu, ktorego teraz nie posiadam pod reka.

Jezeli Pani wysle nr.karty na PW to mozna to wykonac?

Dziekuje

Komentarz

anka78
        skontaktuj się proszę w tej sprawie proszę z Telefonicznym Centrum Abonenta, które jest dostępne pod numerami telefonów: 801 044 944 lub 22 310 47 47 (opłaty według cenników operatorów).
        Jeżeli potrzebujesz pomocy przedstawiciela_nc+, zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy w moje nc+ zakładka /Napisz do nas/.
        Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał odpowiedź najszybciej jak to tylko możliwe.

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi znajdziesz na ncplus.pl/pomoc

Komentarz

Pracuję...
        X
        nc+