Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Roznica pomiedzy smart card a modulem CI

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Roznica pomiedzy smart card a modulem CI

Witam,

Chcialbym kupic dekoder VU+ 4K w ktorym podobno sa dwa czytniki:
    - smart card reader
    - czytnik modulow CI do ktorych sie wsadza karte.

Mam trzy pytania:
    1. Czy moja karta abonamentowa Cayman do dedykowanego dekodera NC+ bedzie dzialala w czytniku smart c ard w VU+ 4K? Wiem ze w dedykowanym dekoderze bedzie dzialala tylko moja kafrta, ale sie zastanawiam, czy w innym niededykowanym dekoderze ta karta zadziala,
    2. Po co sa takie dwa standardy czytnikow - smart card oraz moduly CI do ktorych wsadza sie wlasnie takie smart karty...
    3 Czy jesli moja cayman nie bedzie dzialac w dekoderze VU+, to czy jedyna opcja to poczekanie na koniec umowy i wziecie modulu CI + karty czy moze da sie kupic tylko i wylacznie karte NC+ ktora bedzie dzialala w VU?

To musi się wypowiedzieć ekspert... bo ja jestem zwykłym tylko ekspertem od https://plumeria.sklep.pl/ogrody-wertykalne ogrodów
    Ostatni raz edytowany przez szocik44; 2018-08-13, 13:49.

Komentarz

Karty są parowane z tunerem dedykowanym. Zatem nie będzie to możliwe. Aby użyć karty Cayman musisz posiadać moduł CI+ a taki uzyskasz z nową umową.

Komentarz

dziekijej

Komentarz

Ja miałem adb 2849 który odmówił posłuszeństwa po 8-miu latach a że karta była doładowana więc włożyłem do czytnika w Ariva 252 , gdzie miałem nieaktywną kartę . Ku mojemu zdziwieniu najniższe doładowanie za 19.90 działa bez paru kanałów które i tak są w naziemnej na mux8.

Komentarz

Część kart z oferty telewizji na karte nie jest parowanych, nie zaliczają się do nich karty Cayman.

Komentarz

Pracuję...
            X
            nc+