Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dekoder ktory dziala z modulem CAM+ NC+

Zwiń
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

• Dekoder ktory dziala z modulem CAM+ NC+

Witam serdecznie.
    Posiadam modul CAM+ NC+ razem z karta (https://dvbsklep.pl/NC-plus-telewizj...-modul-ci-plus).

Niestety telwizor nie ma wejscia satelitarnego wiec potrzebuje dekodera.

Zakupilem dekoder CI+ DBVS2 (http://old.xoro.de/dvb-t2-hd/produkt...s2/hd-2/8820ip) ale niestety nie dziala.

Czy ktos mogbly doradzic mi jaki dekoder w 100% bedzie dzialac z tym modulem i z ta karta?

Dzieki

A na jakiego satelitę masz ustawioną antenę? Bo jeśli jesteś w Niemczech (tak wnoszę po linku do sklepu), to tam króluje Astra 19.2E, a NC+ nadaje przez Hotbirda 13E. I jeśli masz sygnał z HotBirda, to czy ten odbiornik umożliwia z niego odbiór (odbiornik wygląda na dedykowany do HD+, a HD+ idzie z Astry)?
    NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
      A na jakiego satelitę masz ustawioną antenę? Bo jeśli jesteś w Niemczech (tak wnoszę po linku do sklepu), to tam króluje Astra 19.2E, a NC+ nadaje przez Hotbirda 13E. I jeśli masz sygnał z HotBirda, to czy ten odbiornik umożliwia z niego odbiór (odbiornik wygląda na dedykowany do HD+, a HD+ idzie z Astry)?

Dzieki za opdpowiedz.
      Jestem we Wloszech i satelita jest Hotbird 13E.
      Tak jak mowisz moj dekoder prawdopodobnie "sparowany" jest z ta walasnie karta (Tele+) i z modulem NC Cam+ niestety nie dziala.
      Zakupilem dekoder przez neta w Niemczech - blednie jak sie okazuje

Komentarz

Karty z NC+ Cam nie wsadzisz do innego dekodera.

Masz HotBirda, a to już połowa sukcesu . Jak będziesz miał dekoder, to musisz zobaczyc, czy możesz wybrac satelitę w ustawieniach i jesli tak - to wybierasz HotBirda. Wtedy moduł w kieszeń, szukasz TVP 1 HD i próbujesz aktywować moduł.
        NTC, NC+ na kartę pakiet startowy, CP Darmowy HD, HD+, tivsat

Komentarz

napisał(a) tomkep Zobacz post
          Karty z NC+ Cam nie wsadzisz do innego dekodera.

Masz HotBirda, a to już połowa sukcesu . Jak będziesz miał dekoder, to musisz zobaczyc, czy możesz wybrac satelitę w ustawieniach i jesli tak - to wybierasz HotBirda. Wtedy moduł w kieszeń, szukasz TVP 1 HD i próbujesz aktywować moduł.

Wiem ze modul Cam+ razem z karta dziala w dekoderach.
          Moje pytanie jest jakie modele sa kopatybilne aby nie wyrzucac pienidedzy w bloto.
          Jak pisalem jeden dekoder juz kupilem ale nie dziala.

Pozdrawiam

Komentarz

Pracuję...
          X
          nc+